Sponzorství

Žádost o podporu FŠ Litvínov z.s.

Vážení přátelé, Rád bych Vás jménem svým a jménem FŠ Litvínov z.s požádal o podporu v roce 2018.

FŠ Litvínov již působí v našem městě 16 rokem. Zaměřujeme se na výchovu mladých sportovců od 5 do 19 let. V současné době v našem klubu působí na 300 dětí. O ty se starají 4 profesionální trenéři, 3 poloprofesionální a několik dobrovolníků z řad rodičů našich svěřenců. V této sezóně naše dorostenecké a žákovské kategorie hrají své soutěže na úrovni celé republiky ( žákovské ligy a divize a dorostenecká divize ), Kategorie přípravek hrají své soutěže na úrovni ústeckého kraje. V současnosti máme velký problém udržet profesionální chod našeho klubu, protože prostředky, které máme k dispozici na rok 2018 nám nestačí na udržení provozu. Z tohoto důvodu už naše řady opustili 3 profesionální trenéři a museli jsme také omezit některé zaběhlé věci jako je například pronájem tělocvičen v zimním období, dopravu některých kategorií autobusy ( nyní zajišťují rodiče ), zrušení tréninkových jednotek gymnastiky, omezení nákupu pomůcek a dalšího vybavení ( dresy apod. ). Dále jsme některé závazky z roku 2017 museli zaplatit z dotace na provoz poskytnuté od města Litvínov ( 400.000 KČ na rok 2018 ). Naše FŠ má dlouholetou tradici jak už jsem zmiňoval. Rád bych Vám přiblížil o co usilujeme a jaké úspěchy už jsou za naší prací. Je to hlavně počet dětí věnující se sportu a výchova v prostředí jež zajišťuje správný sociální růst bez negativních vlivů jaké přináší naše doba. Dále to je zdravý růst našich svěřenců ( věnujeme se všestranné sportovní výchově ). Mezi sportovní úspěchy mohu jmenovat 2. místo v žákovské lize, současný boj našich dorostenců o postup do druhé ligy ( jsme v půlce soutěže ), vítězství naší školy v krajském finále mc donald cupu, pravidelné účasti našich hráčů v reprezentačních výběrech našeho kraje, reprezentační starty našich odchovanců České republiky, přestupy našich odchovanců do klubů jako je například Sparta Praha, Příbram, Jablonec, Teplice, účast našich svěřenců v celorepublikových akademií, apod.

Vážení přátelé proto Vás žádám a prosím o finanční podporu naší FŠ a to buď formou finančního příspěvku ( darovací smlouva nebo smlouva o reklamě ). My Vám za toto můžeme nabídnout propagaci Vaší firmy na našich akcích jako jsou ( mistrovská utkání, turnaje , sportovní dny pro mateřské školy, turnaje rodičů, umístění loga Vaší firmy na našich stránkách, pronájem reklamních ploch a bilbordů v našem areálu Lomská kde se denně připravují naše kategorie a kde je velká účast rodičů na našich akcí, umístění Vaší firmy na dresech apod.

Závěrem bych Vám rád poděkoval za případnou podporu.

Za FŠ Litvínov z.s.

Zdeněk Kotalík - předseda