Výborný výsledek starší přípravky na turnaji v Mostě

Vynikajícího výsledku dosáhla starší přípravka ročníku 2004, která na silně obsazeném turnaji v Mostě obsadila 2. místo jen díky horšímu skóre.

V dramatickém souboji o prvenství v turnaji se náš tým utkal s týmem AC Sparta Praha! Zápas skončil remízou. Naši hráči po nešťastně obdržené brance vyvinuli obrovský tlak a zaslouženě vyrovnali! Kluci věděli, že pokud chtějí turnaj vyhrát musí mužstvo Sparty porazit. Zesílili tlak a dokonce se jim podařilo vstřelit i branku, ale špatné postavení rozhodčího zapřičinilo, že gól nebyl uznán! Po zápase kluci dostali od brankaře Sparty přiznání, že míč přešel brankovou čáru. Zaplněná hala po zápase tleskala našemu týmu za odhodlání a kvalitu. Trenér Sparty při slavnostním vyhlášení vysekl poklonu našemu týmu. Na jeho dotaz zda naše mužstvo je nějaký výběr mu naši trenéři odpověděli, že se jedná pouze o hráče FŠ Litvínov! Opět se potvrdilo, že cesta FŠ Litvínov v práci s mládeží je správná!

Výsledky :
Fš Litvínov : Fk Baník Most A 3 : 1
Fš litvínov : Fk Teplice 3 : 2
Fš Litvínov : Fk Ústí N / L 2 : 0
Fš Litvínov : Sk Kladno 1 : 0
Fš Litvínov : Fk Baník Most B 4 : 1
Fš Litvínov : Ac Sparta Praha 1 : 1
Sestava : Kolodziej, Nigrin, Běhounek, Rjaska, Krippner.Š, Kotalík.J, Hejnal, Truhlář, Kotalík.D, Zpěvák, Janich, Krippner.M, Vácha

Naše mužstvo přišlo o vítězství v turnaji jen díky horšímu skóre. Pozitivem bylo, že jako jediní jsme hráli na 3 kompletní čtyřky a měli jsme tak 13 hráčů ( ostatní mužstva max 9 ).

1. AC Sparta Praha
2. FŠ Litvínov
3. FK Baník Most B
4. SK Kladno
5. FK Teplice
6. FK Ústí N/L
7. FK Baník Most A

dne: 23.02.2015

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK Altisport

Trenérské složení na sezónu 2023/24

Sportovní ředitel FŠ Litvínov z.s.

Ředitel FŠ Litvínov z.s.