Vítězné loučení r.2002 s ligovou sezonou

FK Litvínov-FK Slavoj Vyšehrad 2:1 po PK,gól Hamouz a rozhodující penalta Khaur

Sestava-Grund-Khaur,Vintr,Hasso-Hamouz,Relich,Jansa,Pressl,Krunt-Dub,Hrubý,střídali Erben,Šanca,Hajník,Čepek,Just.

Do posledního utkání tohoto ligového ročníku jsme vstupovali s cílem udržet první místo v naší skupině a s mírnými obavami,jak vydrží kluci v náročném počasí se silami,protože jich devět hrálo v sobotu za dorost.Naštěstí se ukázalo,že naše obavy byly zbytečné.Kluci celý zápas zvládli na výbornou a zaslouženě uhájili vítězství ve skupině o záchranu před Pískem.Průběh utkání s Vyšehradem se pro nás sice nevyvíjel tak,jak jsme si přáli,protože jsme promarnili několik gólových šancí.Soupeř se sice snažil hrát kombinačně,ale Litvínov byl nebezpečnější a hosty od prohry zachránil výborným výkonem jejich brankář.Když pak minutu před koncem konečně protrhl naši smůlu krásnou brankou Hamouz,věřili jsme,že je rozhodnuto.Bohužel hosté v poslední minutě vyrovnali a to se nám v této sezoně stalo už poněkolikáté a ztratili jsme tím spoustu bodů.Musíme zapracovat na koncentraci hráčů do úplného závěru utkání a hlavně na ochotě všech hráčů obětovat se pro mužstvo a pro vítězství!V penaltovém rozstřelu se blýskl dobrými zákroky brankář Erben a protože všichni naši hráči s přehledem skórovali,bylo naše loučení s letošní ročníkem ligy přeci jen veselé.Dobrý týmový výkon,výborní oba útočníci Dub a Hrubý.Oživením ve druhém poločase byl příchod Šanci,naopak zklamáním výkon Hajníka.Tradičně dobří byli tahouni Vintr a terminátor Khaur.V obraně bezchybný výkon Hassa.Ani ostatní nezklamali a mají velkou zásluhu na tom,že jsme mohli litvínovským po zápase zatleskat za dobrou práci!

dne: 11.06.2017

Trenérské složení 2016/17