U19 z Prahy s prázdnou

18.8. 2019

2.kolo

Admira Praha - FŠ Litvínov 4:0 (1:0)

Sestava: Grund - Hasso, Khaur, Radoš - Verner, VIntr, Jansa, Novák, Beran - Giuly, Hrubý M.

Střídali: Hamouz, Michalko, Čepek, Charamza, Hrubý J.

Na malém hřišti úvod patřil domácím, jednoznačně nás v důrazu a kombinaci přehrávali a zaslouženě šli do vedení. Nám chvíli trvalo než jsme se obouchali, ale postupem času jsme se začali dostávat do hry. Nebyl čas ani prostor ke kombinaci, a tak se hrál na obou stranách jednoduchý fotbal plný důrazných soubojů a byl to boj o každý metr hřiště. Domácí byli lepší po zisku míče v kombinaci a po celý první poločas nám dělali problémy na levé straně, kde jsme jim nechávali zbytečně otevřený prostor a špatně dostupovali. Domácí měli také hodně standartek, ale naši kluci to dobře uskákali a odbojovali. V útoku jsme zpočátku měli problém s důrazným dostupováním, ale postupem času naši kluci na hrotu, pochopili, že musí do toho jít na hranici sebeobětování a rázem jsme se dostávali do hry. Vytvořili jsme si několik závarů ve vápně, ale chyběl hlad se porvat o míče kde to nejvíc bolí. Největší šanci na srovnání skóre jsme si vytvořili po pěkné akci Giulyho, který poslal do samostatného nájezdu Hamouze, který svou šanci stejně jako doma zazdil.

Do druhé půle jsme si chtěli pohlídat začátek, ale po chybném odkopu brankáře jsme rychle lacině inkasovali podruhé a zadarmo dostali domácí do pohody.  Pak se bojovalo bez šancí ve středu hřiště, postupně jsme převzali iniciativu, ale neměli jsme sílu se probít do šance. Chyběla osobnost, která by to vzala na sebe a strhla ostatní k sebevědomému průniku do pokutového území. Hřebíček do naší rakve přišel v závěru, kdy z jasného ofsajdu jsme potřetí inkasovali a po námazu Čepka přišel další gól a bylo hotovo.

Domácí byli lepší a zaslouženě zvítězili, v takových zápasech musíme být důraznější v obraně a nenechat si vstřelit tak laciné branky. Směrem dopředu to chce se zklidnit a více si věřit ale to přijde se zkušennostmi z těžkých zápasů.

dne: 18.08.2019

Trenérské složení 2019/20