U19 z Jablonce s křivdou a bez bodu

7.10. 2017

starší dorost

8. kolo divize

FK Jablonec - FK Litvínov a.s. 2:0 (1:0)

Sestava: Cafourek - Schubada, Paunkovič, Hochel, Beran - Kopal, Karlík, Iliev, Stejskal, Walter - Polívka

Střídali: Zadina, Hořejší, Kocúr

        Domácí vlétli do utkání jak uragán,hned v úvodním souboji neskutečně sestřelili Stejskala, který odehrál míč, ale bez povšimnutí sudího. My absolutně nestíhali a nevěděli jsme kde nám hlava stojí.  Jablonečtí byli výborní na míči, dařila se jim rychlá kombinace, výborně otáčeli hru a my jsme se jenom bránili. Především útočná hra v křídlech byla u domácích parádní, ale postupem času jsme náběhy a tandemy přečetli a dařilo se nám je důrazným přístupem eliminovat. Střed hřiště jsme měli dá se říci pod kontrolou, ale naším největším problémem bylo udržet míč na našich kopačkách po zisku míče. Chybělo nám sebevědomí, určitě i umění, a tak nás domácí jasně přehrávali.  Odměnou jim byla i branka, kterou jsme jim lacině nabídli, když náš stoper netrefil míč a domácí útočník jel sám na branku a s přehledem zavěsil. Po inkasované brance jsme si začali více dovolovat, dostali se do hry a když domácí přišli o vyloučeného hráče, tak jsme si začali i vytvářet šance, ale zbytečně jsme ve vápně domácích plašili a dvě velké příležitosti jsme zazdili zbytečnou nahrávkou.

        Do druhé půle jsme šli zkrátka s tím, že musíme začít hrát více na míči, vysunout presink, protože bojovnost zkrátka už ve starším dorostu pouze nestačí a musíme něco předvést dopředu. Bohužel někteří kluci mají  technické nedostatky a tím jsme v ofenzivě utlumeni. Tím přicházíme zbytečně už v zárodku akce o míč.

        Hned od úvodu druhé půle jsme na domácí vlétli, beci včas dostupovali a domácí lehce ztráceli míče. Karta se začala obracet, my jsme si více dovolovali a začali se rodit šance. Začali jsme si vytvářet standardní situace a hlavně ta Polívkova volala po vyrovnání. Pak na dlouhé tyči vyplaval po rohovém signálu Stejskal, ale jeho slabá střela z malého vápna sotva doletěla k brankář. Naše aktivita se stupňovala a dodalší vyložené šance se dostala uvnitř vápna Polívka, který při střele na branku v souboji spadnul a rozhodčí ho úplně nesmyslně vyloučil, za to, že simuloval na penaltu (přitom jsme se ničeho takového nedožadovali). Tím rozhodčí otupil náš tlak, domácí měli zase více prostoru a my čekali v obraně, až  se zase dostaneme do plných. V závěrečné dvacetiminutovce jsme vrhli všechny síly do útoku, vytvořili jsme si převahu, křídelním hráčům se otevírali prostory, ale do zakončení jsme se pořádně nedostali. Až přišla ´88 minuta a po našem centru ze strany, odvrátili domácí míč, my jsme ho hned vrátili do otevřené obrany, kam vlétnul z hloubky pole Kocúr, který se řítil sám na branku, ale jeho tutová šance byla zastavena pomezním sudím, který se musel hodně stydět, jelikož náš hráč měl před sebou celou obranu domácích. Hned na hřišti vzpláli emoce, sudí nám vyloučil další hráče a bylo po zápase. Kocúr ještě po pár vteřinách hlavičkoval sám na malém vápně, ale jeho slabá hlavička nám  branku nepřinesla. Pak jsme frustrovaní nechali domácí vstřelit lacině branku a rozhodčí raději utkání ukončil, protože by to nedopadlo dobře.

        Pochvala domácímu týmu za první poločas, lepší mančaft jsme zatím nepotkali. Poděkování klukům, že se dokázali ve druhé půli zvednout. Ztráta kreditu vůči jabloneckým, oni ví...

fotogalerie z utkání

« Zpět
dne: 08.10.2017

Pozvánky

Program utkání:


 

sobota 26.5. 2018 Řezuz Děčín

10:15 Junior Děčín - FKL U19

12:30 Junior Děčín - FKL U17

neděle 27.5. 2018 Lomská

10:00 FKL 2003 - Varnsdorf

12:00 FKL 2004 - Varnsdorf

neděle 27.5. 2018 Drahovice

10:00 Karlovy Vary - FKL 2005

10:00 Karlovy Vary - FKL 2006

 


 

Výsledky a střelci uplynulého víkendu:

FKL U19 - Neratovice 4:2

branky: Kocúr, Dekař, Paunkovič, Schubada

FKL U17 - Neratovice 2:1

branky: Čepek, Hamouz

Střešovice - FKL 2003  1:4

branky: Vagaši 2, Chládek, Giuly

Střešovice - FKL 2004 1:3

branky: Rjaska, Vošáhlík, Hejnal

FKL 2005 - Slavia Praha 4:9

branky: Gutwirth, Fialka T., Vošáhlík, Fiala

FKL 2006 - Slavia Praha 1:24

branka: Svoboda
 


 

Mistrovská utkání jaro 2018

Autobusy jaro 2018

Rozpis tréninků UMT a haly v zimě

Rozpis školních tréninků na SSZŠ 17/18

Termínová listina jaro 2018

Pravidla sezóna 2017/18

Výživa fotbalistů

Kompenzační cvičení a protahování fotbalistů

video    video2    video Pavel Nedvěd

Trendy ve výchově fotbalistů
 

 


 

 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2017/18

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově