U19 v závěru ztratila vyhrané utkání

4.5. 2019

starší dorost

24. kolo

FŠ Litvínov - FK Jablonec 3:3 (2:1) 6:7 na PK

Branky: ´11 Verner, ´44 Dekař, ´50 Giuly

Sestava: Grund - Schubada, Dekař, Hrubý - Verner, Vintr, Jansa, Hasso, Beran - Giuly, Paunkovič

Střídali: Khaur, Jonáš, Hajník

       V domácím utkání jsme chtěli navázat na předešlá povedená vystoupení a opět se prezentovat náročným, ale atraktivním herním stylem.

       Od první minuty jsme se do jabloneckých zakousli a prakticky po celý první poločas jsme v utkání dominovali. Zaslouženě jsme se dostali rychle do vedení, kdy se na vápně uvolnil Verner a v těžké pozici dokázal parádně skórovat. Dál jsme pokračovali v aktivní hře, vytvářeli jsme si šance především z křídelních prostorů, ale tentokrát nám chybělo štěstí při střelách po centrech, protože akce a zakončení měly svou kvalitu. Uklidňující druhá branka napřicházela, a tak jsme byli z ničeho nic vytrestáni my, kdy klasicky při našem útočném autu jsme hráli vybíjenou a následný protiútok dokázali hosté zúročit. Po brance jsme, ale dále pokračovali ve své hře a především standartky nám dneska lepily, ale chyběl nám větší důraz při odražených míčích a vůle domlátit míč do branky. Těsně před poločasem nám nabídli hosté nepřímý volný kop uvnitř vápna, který naši kluci parádně zahráli a Dekař neomylně skóroval. Šli jsme do kabin s jednogólovým vedením, ale bylo na daleko víc.

        Do druhé půle jsme opět nastoupili aktivně a odměnou nám byla třetí branka, kterou vstřelil Giuly, když pohodlně skóroval po námazu brankáře. Dál jsme se tlačili do zakončení, dostali se několikrát do přečíslení, ale chyběla lepší muška nebo klid v koncovce. Ale utkání jsme měli dál pod kontrolou. Zlomovým momentem byla 70. minuta, kdy jsme špatně odvrátili míč po rohu na první tyči a hosté střelou nestřelou korigovali. Tím jsme je nechali nadechnout, naopak nám ve středu zálohy těžkly nohy a utkání se překlopilo na jabloneckou stranu. Od té doby hosté nás zatlačili, dvakrát nás zachránilo břevno. My hloupě nedokončili samostatný nájezd a trest přišel chvíli před koncem, kdy parádní střelou z třiceti metrů, nám vymetl hostující borec pavučinu.

          Opět jsme podali výborný výkon, škoda maličkostí a mladické nerozvážnosti, že jsme pustili do zápasu.

         

 

« Zpět
dne: 05.05.2019

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK

Rychlý kontakt

 

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení 2019/20

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově