U14 (r.2005) - výhra s Roudnicí

FŠ Litvínov - SK Roudnice

4:2  (3:1)

Branky: 5. Vošahlík (Tyutin), 9. Vošahlík (Červený), 13. Červený (Johana), 45. Červený (Lifka)

Sestava: FIalka L. - Antol, Fialka T., Bauer - Tyutin, Peca (65. Řepa D.), Fiala, Vošahlík, Kučerka (41 Lifka)) - Johana, Červený (55. Novák)

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a hned v 5.minutě dorážil Vošahlík přímý kop Tyutina - 1:0. O 4 minuty později vybojoval míč Červený, předložil ho Vošahlíkovi, který zpoza vápna prostřelil brankáře hostů podruhé - 2:0. A to nebylo zdalekoa všechno. Ve 13.minutě po krásné křídelní akci střílel Johana, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale dorážku Červeného už neměl - 3:0. Za chvilku se řítil sám na branku Johana, ale brankář skvěle zneškodnil. Těsně před koncem poločasu jsme zbytečně vrátili hosty do hry. Zbytečný faul před vápněm hosté potrestali krásným gólem. Poločas tedy skončil 3:1 pro Litvínov.

Druhý poločas nenabídl tolik šancí jako první. Litvínovští skvěle plnili obranné úkoly a hosty do šancí nepouštěli. Ve 45.minutě utekl po křídle Peca a nádherně nacentroval. Jeho centr si našel Lifka, který ještě hosujícího brankáře nepřekonal. K dorážce se opět dostal Červený, který dal klid na kopačky domácích - 4:1.Do další vyložené šance se dostal Vošahlík, který si naběhl na průnikovou přihrávku, ale v samostatném nájezdu si předkopl míč a brankář včasným vyběhnutím akci přerušil. V nastavení se do již nekoncentrované obrany domácích dostal hráč hostí a blafákem na vyběhnuvšího brankáře už jen korigoval výsledek - 4:2.

Hodnocení trenéra : Jsem naprosto spokojený s hrou, hlavně v prvním poločasu. Kluci hráli v neskutečném nasazení a poločasový výsledek 3:1 byl pro hosty milosrdný. Svého soupeře jsme za celé utkání nepustili do žádné vyložené šance, až na vyjímku v nastavení druhého poločasu. Obrovskou pochvalu si zaslouží celý tým...