Starší žáci 2003 dobrý výkon na půdě lídra

14.4. 2018

starší žáci 2003

13. kolo divize žáků

FK Ústí nad Labem a.s. - FK Litvínov a.s. 4:0 (2:0)

Sestava: Kraus - Dargaj, Kohler, Giuly, Sanny - Ondo, Charamza, Chládek, Skurský - Nechuta, Polák

Střídali: Trpka, Michna, Tomčík

K dalšímu utkání jsme zajížděli na horkou půdu jasného lídra soutěže do Ústí. Po výborném zápase na podzim jsme si na domácí věřili a chtěli jsme se porvat o body.

Domácí začali úvodním tlakem, z kterého si lacině vykoledovali pokutový kop a rychle se dostali do vedení. Spoléhali se na dlouhé míče za obranu, s kterými jsme si dokázali poradit, ale bohužel po zisku míče jsme se nedokázali dostat více do hry a rychle ho odevzdávali. Tím byli kluci v obraně přetížení, ale podali opravdu skvělý výkon, protože pořád dokola sváděli sprinterské souboje s domácími útočníky a skvěle je dokázali eliminovat. Utkání se hrálo ve velkém tempu, souboj střídal souboj a utkání mělo šťávu a náboj. Zlomové momenty přišly v polovině první půle, kdy domácí zahrávali rohový kop, který jsme odvrátili a domácí střelou z vápna trefili tyč, který dorážel z jasného ofsajdu hráč domácích, který stál na brankové čáře a domácí šli do dvoubrankového vedení. Záhy byl náš hráč zfaulován ve vápně, ale rozhodčí to vytáhl ven....

Druhou půli jsme začali aktivněji s cílem vstřelit korigující branku a vrátit se do zápasu, ale vítr z plachet nám vzal opět rozhodčí, který přehlédl faul na našeho hráče, který byl držen za dres a z následné frustrace náš hráč fauloval a rozhodčí ho vyloučil. Oslabení nás stálo spousty sil a tam se lámal chleba. V závěru ještě přišla šance, kdy jsme vrhli všechny síly do útoku a Ondo  měl míč ve vápně připravený na centr, kde čekalo 5 hráčů, ale místo toho hrál na housle a z následného protiútoku domácí rozhodli definitivně o výhře a zaslouženě zvítězili.

Kluci podali výborný pracovitý výkon a vyzdvihnout musím obranou čtyřku, která odvedla neskutečný kus práce. Směrem dopředu si musíme více věřit a hlavně kluci vepředu musím ztratit ostych a začít se rvát s obránci soupeřů, protože tam jsme byli v obou jarních utkáních hodně slaboučcí.

dne: 15.04.2018

branky: Rendl 2,Sokol, Mašek, Šmejkal

MFK Most - FŠ 2007  9:1

branka: Zeithaml