Starší dorostenci z Roudnice bez bodů

 

10.6.  2017

Starší dorost

29. kolo KP

SK Roudnice - FK Litvínov a.s. 3:2 (3:0)

Branky: ´68 Hochel, ´84 Dekař

Sestava: Cafourek – Schubada, Hochel, Verner – Kopal, Zadina, Stejskal, Iliev, Beran – Semelka, Dekař

Střídali: Knobloch, Biely, Khaur, Hrubý

        Tentokrát jsme do zápasu nastoupili aktivně, hráli vysoko a dostávali domácí tým pod tlak.  Ve středu hřiště jsme dobře pracovali a odebírali domácím míče, ale v útočné fázi už to bylo z naší strany slabé. Po celé utkání nám chyběla uprostřed hřiště osobnost, která by to byla schopna vzít středem hřiště na sebe a jít do zakončení. Zadina s Ilievem vždy před vápnem ztratili sebevědomí a nedokázali vymyslet finální nahrávku nebo zakončit. Utápěli se ve svém fotbalovém světě a naše práce pro zisk míče přestávala dávat smysl. Po zbytečných ztrátách se dostávali domácí do rychlých protiútoků a přečíslovali naší obranu. Třikrát jsme během patnácti minut totožně inkasovali a bylo těžké hráče motivovat k pracovitosti. My jsme si vytvořili jednu super tutovku, kdy Dekař předložil parádní centr Semelkovi do malého vápna, ale ten nepochopitelně svou šanci zazdil střelou do gólmana.

         O poločas jsme hodili první půli za hlavu a snažili jsme se namotivovat do druhého poločasu a s vědomím, že výsledek je pro nás krutý, jsme šli druhou půli odmakat na plné obrátky a pokusit se o nemožné.

 

          Od první minuty jsme si vytvořili velký tlak a po celou druhou půli jasně dominovali, kluci se vyždímali na krev, ale v šancích stále neumíme zachovat chladnou hlavu. Hráli jsme na jednu branku, dostávali se do samostatných nájezdů, ale skvělý domácí brankář, nás vychytával. Až jsme si pomohli standardkou, po které se trefil z dorážky Hochel a mohli jsme ještě více přiložit pod kotlem. Vzadu jsme hráli na vysoké riziko na dva beky, ale cítili jsme, že na obrat máme, tak jsme vrhli všechny síly dopředu.  Domácí si každých pět minut poleželi, ale nás to nerozhodilo a po další standardce přidali druhou branku Dekařem a šli jsme za vyrovnáním. V posledních pěti minutách jsme měli několik slibných situací kolem vápna, ale tam se právě ukázalo, že nám chybí osobnost, která v těchto momentech dokáže utkání rozhodnout.

« Zpět
dne: 12.06.2017

Naši partneři

Město Litvínov G7, a.s. SYNER s.r.o. Energo Electric, s.r.o. Ústecký kraj European facebook Fortuna TO DÁME

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2016/17

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

 

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz

 

  Navštivte náš Facebook
 

Reklamní manažer
Zdeněk Staněk
Tel: 602 347 968
Reklamní plocha 1
Reklamní plocha 2