Starší dorostenci se loučili se sezónou vysokým vítězstvím

15.6. 2019

FŠ Litvínov - Arsenal Česká Lípa 7:1 (2:0)

Branky: ´14 Paunkovič, ´42 Hrubý, ´70 Giuly, ´74 Jonáš, ´76 Kocúr, ´79 Kocúr, ´82 Kocúr

Sestava:  Grund - Schubada, Dekař, Hasso - Kopal, Vintr, Khaur, Hrubý, Verner - Paunkovič, Giuly

Střídali: Kocúr, Jonáš, Michalko, Jansa, Chládek

V posledním utkání sezóny jsme se chtěli loučit vítězstvím a důstojně uzavřít povedenou sezónu. Před utkáním jsme se rozloučili s tahouny mužstva, kteří tu za spousty sezón odvedli kus práce a zanechali tu nesmazatelnou stopu. Jménem klubu by jsme jim chtěli poděkovat za reprezentaci klubu a přejeme jim hodně úspěchů jak v dospělém fotbale, tak i v osobních životech. Chlapi díky!!!

Petr Paunkovič

Pavel Schubada

Lukáš Kopal

František Dekař

Michal Kocúr

Samotné utkání v úmorném vedru a dusnu nemělo tempo. Hosté čekali na půlce a my dobývali obranou hráz. Podařilo se nám vstřelit dvě branky v prvním poločase a to vneslo klid na naše kopačky. Ve druhé půli úvod patřil hostům, a také dokázal snížit, ale pak jsme přeci jenom opět zapli a pěti góly utkání změnili v jasnou záležitost.

Klukům za celou sezónu patří pochvala, protože to jádro mančaftu předvádělo výborný fotbal směrem dopředu, kde nás v klíčových zápasech ještě trápí koncovka, ale směrem dozadu kluci ukázali charakter, na kterém můžeme stavět. Je to jenom o přístupu a poctivé práci v tréninku a ti, kteří nedostávali tolik příležitostí tomu musí začít dávat více.

dne: 16.06.2019

Trenérské složení 2019/20