Starší dorost si napravil reputaci a rozdrtil rozjetý Sokolov

31.3. 2018

starší dorost

19. kolo divize dorostu

FK Litvínov a.s. - FK Baník Sokolov a.s. 5:1 (3:1)

Branky: ´24 Polívka, ´27 Walter, ´41 Stejskal, ´47 Polívka, ´51 Kocúr

Sestava: Jonáš - Schubada, Paunkovič, Hochel - Kopal, Stejskal, Iliev, Dekař, Walter - Polívka, Kocúr

Střídali: Verner, Khaur

        Celý týden jsme poctivě odmakali, kluky mrzel prospaný poločas v minulém utkání a na všech bylo znát, že chtějí pro úspěch v tomto utkání udělat  v tréninku maximum. Ovšem nás čekal těžký soupeř, který je na jaře v laufu a bylo jasné, že to bude z obou stran parádní zápas.

        Od začátku jsme se chtěli prezentovat vysokým presinkem a tím eliminovat hostující rozehrávku, z které pak mají dobrý a rychlý přechod z křídelních prostorů. Toto se nám dařilo střídavě, protože když útočníci hrábli, tak jsme se dostávali do brankových příležitostí, když se jim nechtělo, tak sokolovští nás dokázali přehrát až do šance. Hrál se vyrovnaný, rychlý, důrazný a na obou stranách kombinační fotbal, kdy se čekalo na první branku. Té jsme se dočkali my, když Iliev našel na vrcholu vápna stříleným centrem Polívku, který neskutečným volejem poslal  míč pod víko. Za tři minuty se na svém křídle prosadil dnes velmi agilní Walter a individuální akcí se proháčkoval až do vápna a střelou na dlouhou tyč nedal brankáři šanci. Stále jsme hráli aktivně a donutili sokolovské k dlouhým nákopům, což evidentně nebyla jejich hra. V obraně jsme pracovali precizně, ale opět jsme se nevyvarovali zbytečným minelám, kdy jsme dvakrát zadarmo hostům namazali. Jednou se hostjící útočník své šance lekl a z druhé kopali hosté roh, který nám spadl přímo do šibenice a zkoprnělým hostům jsme darovali lacinou branku a tím je dostali zase na koně. Těm se pak podařili dvě křídelní akce, které hořeli gólem, ale v klíčovém zákroku utkání nás podržel brankář Jonáš. Před koncem poločasu jsme přidali opět na obrátkách, vytvořili si velký tlak ve vápně, kdy létaly centry z jedné a druhé strany a za své nasazení jsme byli odměnění třetím brankou, kdy Schubada poslal za obranu několikátý centr v řadě a přetížená hostující obrana už nedokázala reagovat a tři naši hráči šli do souboje s brankářem, který míč pouze vyrazil na Stejskala, který míč umístil hlavou k tyči.

        V poločasové pauze bylo vidět, že kluky prozatimní vítězství stálo spousty sil a bylo jasné, že to bude ještě těžká šichta, protože hosté se dle reakcí na hřišti vzdávat nebudou. Proto jsme chtěli do úvodních minut dát vše a tím eliminovat nápor hostí, kteří se na nás chystali.

        Hned po hvizdu jsme na hosty vlétli a dočkali se rychlé odměny, kdy hned v první minutě dostal po zisku míče centr na vápno Polívka a akrobaticky se z otočky položil do míče a uklidil ho k tyči. Tím jsme absolutně vzali hostům vítr z plachet a chtěli jsme více. Za další tři minuty se proháčkoval do vápna Kocúr a jeho nahrávku na dlouhou tyč si srazili hosté do branky a bylo hotovo. Další šance přicházeli jak na běžícím páse, ale už jsme situace přehrávali nebo ve vyložených šancích jsme vyhořeli. Pochvala pro hosty, že se rvali o výsledek až do poslední minuty, i když debakl těžce kousali. My jsme opět ukázali charakter a poctivě pracovali do obrany a hosty do šance už nepustili a po parádním výkonu zvítězili.

       Pochvala všem klukům za přístup v tréninku, že chtěli odčinit výpadek z minulého utkání. Vyzdvhnout musím kolektivní výkon a výborně se nám dařilo jeden na jednoho. Do utkání nastoupili maximálně koncentrovaní a s odhodláním to odjezdit na 150% a pak musí zákonitě přijít odměna.

 

 

« Zpět
dne: 01.04.2018

Pozvánky

Program utkání:


 

pátek 28.9. 2018 Lomská

10:15 FŠ U19 - Bohemians

12:30 FŠ U17 - Bohemians

sobota 29.9. 2018 Albrechtická

10:15 MFK Most - FŠ 2004

12:00 MFK Most - FŠ 2005

neděle 30.9. 2018 Lomská

10:00 FŠ 2006 - Meteor

10:00 FŠ 2007 - Meteor

 


 

Výsledky uplynulého víkendu:

 

FŠ U19  - Ervěnice 3:1

branky: Kocúr 2, Verner

FŠ U17  - Ervěnice 2:1

branky: Hajník, Ondo

FC Háje - FŠ 2004 2:0


FC Háje - FŠ 2005 3:5

branky: Tyutin 2, Vošáhlík, Kučerka, Johana

MFK Most - FŠ 2006 5:5

branky: Rendl 2,Sokol, Mašek, Šmejkal

MFK Most - FŠ 2007  9:1

branka: Zeithaml

 


 

Rozpis tréninků podzim 2018 Lomská

Mistrovská utkání podzim 2018

Satelity přípravky podzim 2018

Autobusy podzim 2018

Rozpis tréninků UMT a haly v zimě

Rozpis školních tréninků na SSZŠ 18/19

Termínová listina podzim 2018

Pravidla sezóna 2018/19

Výživa fotbalistů

Kompenzační cvičení a protahování fotbalistů

video    video2    video Pavel Nedvěd

Trendy ve výchově fotbalistů
 

 


 

 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově