OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM

 Klub reaguje na nařízení Bezpečnostní rady státu.

 

žení rodiče, 

jako klub reagujeme na aktuální nařízení vlády, kterým byla zrušena výuka na základních školách a omezeny sportovní akce s účastí nad 100 osob. Situace se mění každou chvíli, proto je možné, že brzy vše bude jinak. Nicméně Fotbalová asociace rozhodla, že soutěže (včetně mládeže) budou pokračovat, nicméně je třeba zajistit, aby v areálu nebylo více než 100 osob. V tuto chvíli platí, že tréninkový režim bude do odvolání pokračovat s určitými opatřeními. Rozhodli jsme se tak proto, že riziko při trénincích venku není takové, zároveň sportováním dále dochází k posílení imunity. Současně věříme, že to sportování může být smysluplným využitím času dětí. Rovněž mateřské školky nebyly uzavřeny s tím, že nejde o tak velké kolektivy, což se týká i našeho týmu. Budeme ovšem respektovat, pokud rodiče děti nebudou chtít v této situaci na trénink posílat. 

Nejdůležitější ze všeho je prosba o maximální zodpovědnost, abyste neposílali děti na trénink, pokud mají nějaké zdravotní obtíže či příznaky onemocnění. Zároveň pokud jste se vrátili v posledních dnech z rizikových oblastí či cestovali letadlem, rovněž prosím ponechte děti potřebnou dobu doma. Opravdu žádáme o zodpovědnost a komunikaci ve vztahu k trenérům. 

Tréninky:

 

Budou pokračovat s tím, že existuje možnost udělat rozpis tréninků na naší UMT po celý den.

 

Hala Koldům bude mít provoz upraven tak, aby po každé tréninkové jednotce byla púlhodinová pauza a nedošlo tak ke kontaktu s jinými sporty. 

Rodiče a fanoušci:

 

S ohledem na omezení počtu účastníků akcí žádáme všechny rodiče a další osoby doprovázející děti na tréninky, aby omezili svůj pobyt v areálu pouze na nezbytně nutnou dobu. Stejně tak, pokud jde o účast rodičů a fanoušků při zápasech, byť si zájmu o děti a o jejich podporu pro naše týmy velmi ceníme, žádáme, aby v tomto případě svoji účast zvážili, resp. se jí zřekli. Cílem v obou případech je omezení koncentrace osob v našem areálu a také respektování hranice 100 účastníků dle rozhodnutí Bezpečnostní rady státu. Její dodržení musíme respektovat.Zápasy:

Mistrovské zápasy budou zatím pokračovat dle rozpisu.

 

Děkujeme za pochopeníVedení FŠ Litvínov z.s.

« Zpět
dne: 10.03.2020

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK Altisport

Rychlý kontakt

 

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení na sezónu 2023/24

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FŠ Litvínov z.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov z.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově