Ml.dorost bere pouze dva body

FK Litvínov-FK Litoměřicko 3:2PK(1:0),góly Šanca,M.Hrubý.

Sestava-Grund-Michalko,M.Hrubý,Hasso-Hamouz,Relich,Khaur,Jansa,Konopka-Šanca,J.Hrubý,střídali Dub,Čepek,Pressl,Novák.

Duel se soupeřem,který dosud nebodoval,jsme začali aktivně.Bohužel jsme neměli klid v koncovce,Hamouz i J.Hrubý své šance zazdili,pak ještě J.Hrubý trefil hlavou tyč.Celý první poločas jsme měli stálou převahu,ale další šance už nepřicházeli,protože hosté velmi pozorně a obětavě bránili.Naštěstí se do poločasu po centru Hamouze trefil Šanca a poločas jsme zaskouženě vyhráli,i když pouze 1:0.Ve druhém poločase se hosté zlepšili,anebo my jsme se spíše zhoršili.Hráli jsme tak,jako by se nemohlo nic stát a hosté nás tvrdě během pěti minut ztrestali a otočili na 1:2!U obou gólů byl kapitán hostů,přestože jsme si o poločasové pauze říkali,že právě od něho nám hrozí největší nebezpečí!Neodehráli jsme dobrý zápas,ale malé pozitivum je to,že po šoku ze dvou inkasovaných branek, se mužstvo úplně nepoložilo a vybojovalo alespoň remízu.Po faulu na Duba se trefil z tr.kopu M.Hrubý.V penaltové rozstřelu se nikdo z našich hráčů nemýlil a když se chycenou penaltou blýskl Grund,brali jsme nakonec dva body.Očekávání jsme tentokrát nenaplnili,z naší hry se vytratila lehkost,s jakou jsme si vytvářeli gólové šance.Pochvala pro Štěpána Jansu,který se neustále pokoušel něco vymyslet na pozornou obranu hostí,ale ve svém úsilí byl příliš osamocený.Jeden hráč nám hoši vyhrát zápas nemůže,v příštích zápasech mu musíme mnohem více pomoci všichni ostatní!!!