2017 / 2018

Ročník 2007 dvakrát vítězně

14. a 28. ledna se naši utkali na Lomské s týmem Duchcova a poté s Kadaní. Kluci přechod na polovinu hřiště zvládli výborně.

FkL- Duchcov 7:2

Branky: 2x Lukáč, 2x Strouhal, 2x Řepa, 1x Remuta

Sestava- Galbavý, Fenin, Rjaska, Vrána, Řepa, Fiala, Svoboda, Lukáč, Strouhal, Jirán, Kuric, Zeithaml, Mach, Semelka, Remuta, Samec

FkL - Kadaň  10:5

Branky: 5x Rejfek, 2x Řepa, 2x Musil, 1x Remuta

Sestava- Galbavý, Rjaska, Vrána, Řepa, Fiala, Lukáč, Jirán, Kuric, Zeithaml, Mach, Remuta, Harant, Musil, Rejfek

1.kolo v Ervěnicích

3.9. jsme odehráli naše první kolo satelitních turnajů v Ervěnicích. První zápas s MFK Most se naši na jednom hřišti dlouho rozkoukávali. Poté jsme se nastartovali k dobrým výkonům a jen těsně prohráli 8:10. Druhý zápas s Ervěnicemi byl hodně nevyrovnaný. Chvilí jsme propadali ve všech ohledech a následně excelovali. Nakonec těsná výhra 8:7. Třetí zápas náš celek prohrál s výborným Chomutovem po bojovném výkonu 4:15.

Dnes se projevila naplno naše účast na trénincích, kdy chodilo pravidelně okolo 11 hráčů a hlavně na soustředění, kdy nás bylo 13. Na některých šlo vidět, že se hodně trápí. Naopak tento turnaj bych chtěl vyzdvihnout Lukáše Strouhala a Oldu Koptu.Nezbývá nic jiného než aby borci, kteří mají absence v následujících dnech pořádně zamakali.

Sestava:

1 tým-Galbavý, Strouhal, Kopta, Rejfek, Jirán, Burš, Sítař, Rjaska