2016 / 2017

16.kolo 27.5.2017

Na domácím hřišti jsme se tentokrát utkali s Junior Chomutov a Ervěnicemi. Od středy nám odpadlo 10 hráčů a tak šanci dostalo 6 borců z 08. Shodou okolností i soupeři přijeli s půlkou dětí složených z mladších a tak si dvakrát po 15 minutách proti sobě zahrali stejně staří hráči. První zápas naše 07 vyhráli nad Chomutovem 5:4, ale bohužel 08 prohráli 0:2. Druhý zápas proti Ervěnicím si to kluci prohodili. 07 prohráli 0:8 a 08 vyhráli 8:2.

FKL-Junior Chomutov 5:6

FKL-Ervěnice 8:10

Sestava

07- Galbavý, Rejfek, Kuric, Zeithaml, Jirán, Kopřiva, Vrána, Řepa, Kopta

08- Harant, Vavřička, Semelka, Rjaska, Remuta, Pantůček, Fiala, Fenin

15.kolo 24.5.2017

V dnešní dohrávce už jsme nemohli potkat kvalitnější soupeře v naší soutěži. O to cennější byla každá pěkná akce, kterou kluci předvedli. První zápas to na Chomutov ještě nestačilo, ale proti Ústí naši hráli parádně. Odměnou jim bylo 10 branek v síti soupeře a o jeden gól vyhráli. Třetí utkání jsme opět prokázali zlepšení a s každým zápasem proti Mostu zelení se gólově přibližujeme.

FkL-Chomutov 1:14

FkL- Ústí nad Labem 10:9

FkL-MFK Most zelení 7:14

Sestava:

1 tým: Fenin, Kopřiva, Řepa, Rjaska, Kuric, Mach, Renka, Musil, Burš

2 tým: Galbavý, Rejfek, Strouhal, Šindelář, Zeithaml, Lukáč, Vavřička, Semelka, Jirán

14.kolo 20.5.2017 v Teplicích

14.kolo jsme odehráli na půdě Teplic již tradičně na hrozném povrchu na Angru. První utkání jsme sehráli s Litoměřicemi. Bohužel se neobjevil žádný zabiják, který by zachoval klid před brankářem soupeře. Prohra 3:9. Druhý zápas kluci naši zahráli párádně proti Teplicím a jen těsně prohráli 10:13. Poslední zápas byl proti Junioru Chomutov. Sice jsme opět prohráli 2:11, ale nás může těšit zlepšená hra od minulého týdne a i to , že jsme využili narozdíl od soupeřů 21 našich hráčů!

Sestava:

1 tým: Galbavý, Kuric, Vrána, Rjaska, Lukáč, Zeithaml, Šindelář, Kopřiva, Rejfek, Vagaši, Burš

2 tým: Kopta, Harant, Mach, Řepa, Strouhal, Vavřička, Dao, Poláček, Samec, Musil

13.kolo 13.5.2017

Na domácí půdě jsme nedokázali nahradit některé naše tahouny, kteří odjeli do ŠvP. Za zmínku stojí pouze výkony Martina Rjasky v jednom týmu a v druhým Dominika Zeithamla, Jakuba Vrány a Vítka Kopřivy.

12.kolo 3.5.2017 v Mostě

3.5.2017 jsem jeli do Mostu. První zápas jsme se utkali s domacím MFK Most modří. Od začátku jsme byli lepším týmem a vyhráli 19:10. Druhý zápas jsme se utkali s týmem MFK Most zelení. Výsledek tomu tentokrát neodpovídá, ale kluci zahráli oproti minulému střetnutí lépe. A kdyby nebylo jednoho poločasu, kdy jsme to vzdali ( 15:0 ), tak to nemuselo vypadat tak děsivě. Prohra 22:5.

Sestava:

1 tým: Galbavý, Kopta, Vagaši, Kuric, Zeithaml, Kopřiva, Jirán, Dao, Renka

2 tým: Fenin, Rjaska, Mach, Řepa, Strouhal, Lukáč, Poláček, Šindelář, Musil

11.kolo 23.4.2017 v Litvínově

Domácí satelit jsme odehráli nejdřívě proti Děčínu a poté proti Teplicím.

První zápas se nám dařilo v soubojích 1:1 díky kterým jsme se dostávali do přečíslení a následně i skórovali. Naši tak slavili vítězství 22:9. Druhý zápas nám soupeř nedal vůbec žádný prostor a my se velmi těžko dostávali z vlastní poloviny. Z toho Teplice trestaly a prohráli jsme 11:29. Musíme zamakat na lepším pohybu jak s míčem tak bez míče.

Sestava:

1 tým: Fenin, Kuric, Jirán, Řepa, Strouhal, Rjaska, Remuta, Musil, Šindelář

2 tým: Galbavý, Kopta, Mach, Rejfek, Lukáč, Renka, Kopřiva, Burš, Poláček

10.kolo 15.4.2017 v Mostě

15.4.2017 jsem jeli do Mostu. První zápas jsme se utkali s domacím MFK Most modří. Začali jsme trochu vystrašeným výkonnem. Nakonec jsme se přece jen rozjeli a dokázali remízovat 9:9. Druhý zápas jsme se utkali s týmem Roudnice/Štětí. Kluci makali a dokázali vyhrát 9:7. Třetí zápas byl proti Louny/Černčice kdy naši srovnali mušku a vyhráli 18:4.

Sestava:

1 tým: Galbavý, Strouhal, Mach, Šindelář, Lukáč, Kopřiva, Kopta, Vagaši, Poláček

2 tým: Fenin, Jirán, Kuric, Rejfek, Rjaska, Zeithaml, Řepa, Burš, Renka, Musil

9.kolo 9.4.2017

Náš první satelit na jaře jsme hráli na půdě Junioru Chomutov. První zápas jsme se utkali s týmem MFK Most modří. Kluci předvedli pár opravdu krásných akcí a zápas vyhráli    .

Druhý soupeř byl tým Ervenic. Naši se opět hrnuli do útoků a občas jsme zapomněli na zajištění a to nás stálo vždy obdrženou branku z jejich protiútoku. Zápas tak skončil remízou   .

Třetí zápas jsme se utkali s domácím týmem. Soupeře jsme chtěli opět aktivně napadat. Bohužel nám druhý poločas došla štáva a na rozpálené umělce jsme vyklidili pozice.

Sestava:

1 tým- Fenin, Harant, Svoboda, Kopřiva, Langmann, Mach, Poláček, Rjaska, Lukáč

2 tým- Galbavý, Zeithaml, Strouhal, Šindelář, Řepa, Renka, Kuric, Kopta

Domácí turnaj na Koldumu 27.11.2016 07/08

Do domácího turnaj který se konal 27.11.2016 zasáhli celkem tři naše celky. Dva sestavené z ročníku 07 a jeden z našich 08.  Hrálo se systém 4 1 na dvou hřištích po 18 minutách. První dva z každé skupiny pak postupovali do finálové skupiny a další dva do skupiny o umístění 5-8 místo.

Hodnocení Áčka

Kluci ukázali obrovský chtíč vyhrát turnaj. Bojovali a snažili se ukázat i fotbalovost (dařili se nám souboje 1:1 i kombinace ). Padli až ve finálový skupině kdy nejdříve těsně prohráli v parádním zápase 4:3 s Děčínem a poté prohráli s kvalitním celkem Teplic A  2:11, který prošel suveréně celím turnajem. Naši tak skončili na krásném třetím místě.

Sestava: Galbavý- Řepa, Zeithaml, Kopřiva, Kuric, Mach, Poláček, Lukáč

Hodnocení Béčka

Naši kluci potkali v základní skupině Teplice A a Děčín, takže to měli opravdu těžké. Nic méně se musíme navzájem se umět podpořit a zamakat jeden za druhého. To šlo vidět až ve skupině o umístění. Kdy jsme nejdříve prohráli napínavém zápase s Louny 5:6 ale poté ve velké přestřelce dokázali vyhrát nad Teplice B 8:7. Dařilo se nám především v soubojích 1:1.

Sestava- Fenin,Vrána, Renka, Dao, Vagaši, Lagmann, Jirán, Kopta

Hodnocení Céčka

Naši kluci sestavený pouze z hráčů narozený roku 2008 naprosto překvapili a postoupili do finálový skupiny Ukázali obrovské nasezení. Nebáli se v soubojích  1:1 s často o hlavu vetšími protihráči jak v útočných, tak v obranných situacích. Dokázali si navzájem pomoct na hřišti. Několikrát ukázali i  pěkné kombinace. Na konci už došli bohužel síly a skončili jsme na 4 místě.  Nicméně gratulace našemu brankáři Vojtěchovi Remutovi , který získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje.

8.kolo

Dne 5.11. jsme odehráli dvě utknání v Lounech. První zápas potkali domácí. Jedna jejich parta byla poskládaná  z mladších hráčů. S touto partou jsme si dokázali poradit 7:2/6:0. Ale druhá už nám dala zabrat 1:0/1:1, kdy jsme skórovali na poslední chvíli. Celkové vítězství 15:3. Druhý zápas jsme potkali tým Ervenic. Ten měl pouze jeden tým. Bohužel jsme se nedokázali vyrovnat soupeři v nasazení a nebyli dostatečně důrazní jak před jejich, tak před naší brankou. Proto jsme museli skousnout prohru 7:12.

Sestava

1 tým: Galbavý- Lukáč, Šindelář, Rjaska, Kopřiva, Mach, Kuric, Langmann, Burš, Poláček

2 tým: Řepa- Jirán, Kopta, Šimánek, Zeithaml, Strouhal, Vrána, Rejfek, Fenin, Fiala

7.kolo

Dne 23.10. jsem jeli na půdu Junioru Děčín. Zápas s Děčínem jsme odehráli v pěkném tempu. Tentokrát jsem se vyvarovali pomalého začátku a utkání skončilo remízou 12:12. Druhý zápas s Chomutovem jsme předvedli velice pěknou hru. Velkou pochvalu si zaslouží všichni naši hráči. Za prohru 13:8 se nemusíme vůbec stydět.

Sestava

1 tým: Galbavý - Rjaska, Lukáč, Kopta, Strouhal, Rejfek, Jirán, Kuric, Renka

2 tým: Fenin - Šindelář, Vrána, Šimánek, Řepa, Zeithaml, Burš, Švanda, Mach

6.kolo

Dne 8.10. jsem jeli na půdu Fk Teplice. Zápas s Teplicemi ukázal jak je fotbal záludný. Naši borci dokázali nad teplickými třikrát v poločase zvítězit, ale stejně jsme odcházeli poraženi. Kdy jsme jeden z poločasů dokázali totálně promarnit a prohrát 14:1 ! Tohle už nesmíme opakovat. Konečné skóre tak bylo 19:9 pro Teplice. Ale naši kromě toho jednoho poločasu dokázali Teplice několikrát zatlačit a ukázali spoustu pohledných akcí. Druhý zápas jsme se utkali s Louny. Soupeř se bohužel odkazoval na dlouhé výkopy od brankaře a nebyla tam téměř žádná snaha o hru. Naši, když si dokázali tyto nákopy pohlídat, tak jsme soupeře k ničemu nepustili. A tak jsme mohli slavit výhru 15:6. Za zmínku stojí i to, že dvoj zápasu se účastnilo našich 23 hráčů.

Sestava

1 tým: Galbavý - Kopta, Mach, Langmann, Kopřiva, Strouhal, Lukáč, Šimánek, Rejfek, Zeithaml, Řepa

2 tým: Fenin - Burš, Dao, Jeník, Jirán, Kuric, Poláček, Renka, Rjaska, Šindelář, Vagaši, Vrána

5. kolo

Dne 12.10. jsme na domácí půdě měli dohrávku 5.kola proti MFK Most zelení ( Baník Most) a Ústí nad Labem. První zápas proti MFK Most zelení jsme ze začátku byli zbytečně ustrašený. Zhruba po 10 minutách prvního poločasu už se v našich řadách objevili borci, který to dokázali strhnout. Soupeři jsme se vyrovnali a dokázali se i několikrát prosadit. Prohra 12:16 nás ale nemusí vůbec mrzet. Druhý zápas s Ústí nad Labem jsme začali odvážně. Dokonce jsme předvedli i několik krásných akcí. Ale bohužel jsme neudrželi koncentraci v druhém poločase a nechali jsme soupeře lehce skórovat. Takže soupeř vyhrál 18:15. Nicméně proti soupeřům, který jsme tentokrát potkali nemusíme věšet hlavu a věřím že o víkendu na tyto kvalitní výkony navážeme a dokážeme zvítězit.

Sestava

1 tým: Galbavý, Kopřiva, Langmann, Lukáč, Šimánek, Šindelář, Vrána, Burš, Strouhal

2 tým: Jeník, Jirán, Kopta, Kuric, Mach, Poláček, Rejfek, Řepa, Rjaska

4. kolo

24.9.2016 jsme jeli na půdu MFK Most se kterým jsme odehráli první utkání. Naši soupeře přehráli a i když to chvíli trvalo , tak jsme ukázali pár krásných akcí. Konečný výsledek 30:7. Druhý zápas nás čekali Litoměřice. Druhý zápas jsme dokázali hned od začátku výborně napadat a pěknými nahrávkami se dostat do střeleckých příležitostí. Díky tomu jsme mohli slavit i druhé vítězství 26:14. Celkově se mi dnes líbilo, že se kluci nenechali strhnout k sólování a stále dokázali přihrát kamarádům do lepší pozice ke skórování.

Sestava

1 tým: Kopta, Kopřiva, Langmann, Lukáč, Rjaska, Vrána, Kuric, Samec, Harant

2 tým: Rejfek, Řepa, Šimánek, Galbavý, Mach, Poláček, Vavřička, Zeithaml

3.kolo

17.9.2016 jsme odehráli zápas v Ústí nad Labem. Druhý soupeř z Litoměřic nedorazil z důvodu marodky a tak jsme odehráli 4x15 min proti Ústí. Potkali jsme velmi kvalitnímu soupeři , který minulé kola své soupeře přejížděl rozdílem i o 25 branek. Sice jsme takový příděl nedostali, ale to nám nemůže stačit. Musím téměř všechny kluky pochválit za poctivou práci , kterou předvedli. Ale bohužel nás srážela neochota pár hvězdiček. Ty si musí uvědomit, že bez správného přístupu to takhle dál nepůjde.

Sestava

2.kolo

Dne 10.9.2016 jsme odehráli druhé kolo krajské soutěže pro ročník 2007. Kluci ukázali veliké zlepšení od minulého kola. Ukázali spoustu pohledných akcí. Odměnou jim bylo vítězství nad Děčínem 10:5 v prvním zápase. Druhý zápas jsme odehráli proti Roudnici a Štětí, který mají spojený tým. A především díky signálům z rohů , který měl soupěř perfektně nacvičené nás přestřílel v krásném zapase 14:7. Jen tak dál !