mistrovská utkání 2016/17

 

4.6. 2017

Starší dorost

28. kolo KP

FK Litvínov a.s. – Ervěnice 2:1 (0:1)

Branky: ´78 Ducháček, ´83 Kopal

Sestava: Cafourek – Paunkovič, Hochel, Verner – Kopal, Zadina, Stejskal, Iliev, Walter – Ducháček, Dekař

Střídal: Schubada

       V prvním poločase jsme hráli takový pohodový fotbal, proti soupeři, který nastoupil do bitvy a rval se o každý míč.  Měli jsme těžké nohy a působili hodně unaveným dojmem. V kombinaci nám chyběla lehkost, na každou šanci jsme se hodně nadřeli a výsledkem byla poločasová porážka.

       Ve druhé půli už jsme přidali především v nasazením a jasně jsme dominovali, ale vstřelit branku do přehuštěné obrany, byl pro nás nadlidský výkon. Hosté se stále rvali, ale evidentně jim docházeli síly, ale my hráli dobře pouze po vápno soupeře, pak už nám chyběl kvalitní míč ze strany. Naštěstí to vzal na sebe středem hřiště Ducháček a před vápnem vystřelil přesně umístěnou ránu k tyči a bylo srovnáno. To nás ještě více nastartovalo a šli jsme za vítězstvím, kterého jsme zaslouženě dosáhli, když pár minut před koncem zpracoval Kopal v plné rychlosti těžký míč za obranu a zkušeně překonal vyběhnuvšího brankáře hostí.

      Už po několikáté jsme první půli prospali a hráli bohorově, ale opět jsme ve druhé půli ukázali charakter a makali na plné obrátky a zaslouženě těžké utkání otočili.

28.5. 2017

starší dorost

27. kolo KP

MFK Most - FK Litvínov a.s. 1:6 (1:3)

Branky: ´2 Kopal, ´18 Kopal, ´45 Stejskal, ´50 Iliev, ´70 Kocúr, ´90 Kocúr

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Ducháček, Verner - Kopal, Zadina, Stejskal, Iliev, Walter - Dekař, Kocúr

         Kluci měli před sebou těžkou šichtu, jelikož hned 6 kluků mělo v nohách utkání za muže z minulého večera, regenerace byla velmi krátká, a už na rozcvičce bylo cítit, že toho mají plné zuby.  Hrálo se v obrovském horku a síly mizely velmi rychle. 

         Povedl se nám vstup do utkání, kdy hned v první minutě projel po lajně Walter a drzou kličkou do vápna se uvolnil před domácího obránce a pohodlně naservíroval do vyloženené šance Kopymu, který nás poslal rychle do vedení. Za pár minut, ale bylo srovnáno a začínalo se odznovu. Dalším branku jsme přidali opět Kopalem, kterého parádně na půlce uvolnil Dekař a své sólo proměnil. Pak jsme se zatáhli a nechali domácí hrát a vyráželi k rychlým kontrům. Před vápnem jsme zhušťovali prostor a domácí se zmohli pouze ke střelám z dálky, s kterými si Cáfa v klidu poradil. My jsme si vytvořili dvě velké šance, ale odskočit se nám výsledkově nedařilo, až do poslední minuty první půle, kdy Stejskal dobíhal trestný kop Ilieva  a střelou pod víko ukončil poločas.

         Do druhé půle jsme změnili rozestavení, více se zatáhli a hlavně jsme si chtěli pohlídat začátek.  Domácí byli stále bezradní před naším vápnem a jejich střelecké pokusy zdálky neměly kvalitu. Když se jim podařila průniková přihrávka, tak naše obrana pracovala parádně a zamezila veškerému nebezpečí. Hřebíček do domácí rakve zasadil Iliev, který po naší rychlé kombinaci středem hřiště vyplaval na levé záloze do samostatného úniku a chladnokrevně skóroval. Domácí dále bušili a my si připravovali šance jak na běžícím páse, ale už jsme skórovali jenom dvakrát Kocúrem.

      Klukům díky za to, jak  takticky utkání zvládli na jedničku a i když toho mají plné zuby, tak ukázali morální vlastnosti a i když to bolelo, tak ten krok navíc do obrany vždycky udělali.

 

 

 

 

20.5. 2017

Starší dorost

26. kolo KP

FK Litvínov a.s. – FK Bílina 13:0  (8:0)

Branky: ´1 Kocúr, ´4 Dekař, ´14 Kocúr, ´16 Schubada, ´21 Stejskal, ´22 Iliev, ´24 Kocúr,  ´26 Stejskal, ´47 Kocúr, ´51 Dekař, ´55 Stejskal,  ´58 Kocúr, ´62 Kocúr

Sestava: Cafourek – Paunkovič, Hochel, Verner – Schubada, Zadina, Stejskal, Iliev, Walter – Kocúr, Dekař

Střídal: Hořejší

13.5. 2017

starší dorost

25.kolo KP

FK Junior Děčín – FK Litvínov a.s. 3:2 (2:1)

Branky: ´31 Zadina, ´79 Iliev

Sestava : Cafourek – Paunkovič, Hochel, Verner – Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Walter – Dekař, Iliev

Střídali: Semelka, Schubada, Kocúr, Beran, Knobloch

7.5. 2017

starší dorost

24. kolo KP

FK Litvínov a.s. - Krupka 2:1 (1:1)

Branky: ´24 Zadina, ´75 Zadina

Sestava:  Cafourek - Paunkovič, Hochel, Walter - Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Semelka - Kocúr, Dekař

Střídal: Verner

        Na domácí půdě jsme přivítali soupeře z Krupky. Po dvou utkáních bez bodu, jsme chtěli uspět, ale nečekalo nás lehké utkání, protože na podzim nás soupeř přehrával. Po pár minutách hry, jsme ještě zjistili, že nehrajeme jenom proti soupeři, kdy  utkání režírovali ve prospěch hostí všichni tři sudí, kteří prasácky po celé utkání připískávali a otáčeli situace ve prospěch hostujícího týmu, kteří se museli cítit v Litvínově jako doma. Kluci naštěstí udrželi emoce a soustředili se na hru, ačkoliv výroky sudích byly opakovaně na přesdržku. Hned v úvodních minutách se nám bohužel zranil velmi agilní Kopal, který po hlavičkovém souboji musel odjet s tržnou ránou na hlavě do nemocnice. Museli jsme přeskupit řady a než jsme se zorganizovali, tak jsme po standardce lacině inkasovali. To nás naštěstí nerozhodilo a začali jsme se dostávat do šancí, ale dvakrát jsme v samostatném úniku svoji šanci prováhali. Až se prosadil velmi dobře hrající Zadiny, který hýřil aktivitou a srovnal. hned vzápětí se řítil sám na branku Kocúr a chytrým lobem přehodil brankáře, ale jeho pokus skončil na břevně.

     Ve druhé půli, jsme vstřelili rychlou branku Ducháček, který vypíchl dobře míč hostujícímu hráči ve vápně, udělal mu kličku aposlal míč do branky. Rozhodčí, písknul Fazymu faul, protože ho hostující bek po vypíchnutí míče nakopnul, tak asi takhle bylo pískáno.... Dále jsme, ale byli lepším týmem, jenom jsme si museli pohlídat standardky, které s radostí vykouzlil každý sudí. Patnáct minut před koncem jsme vstřelili Zadinou rozhodující branku, kterou už museli uznat. V posledních minutách utkání to byla ještě rozhodcovská show kolem našeho vápna, ale všechny situace jsme přečkali bez úhony a takové vítězství se cení.

   

 

29.4. 2017

starší dorost

23. kolo KP

FC Chomutov - FK Litvínov a.s. 3:1 (2:1)

Branka: ´32 Kocúr

Sestava: Cafourek - Schubada, Hochel, Paunkovič, Verner - Kopal, Zadina, Ducháček, Semelka - Kocúr, Dekař

Střídal: Knobloch

      Starší dorost se představil ve velmi mladé sestavě a podal sympatický výkon. Domácí měli v úvodu navrch, ale postupem času jsme se začali osmělovat a sahali po bodech.

22.4. 2017

starší dorost

22. kolo KP

FK Litvínov a.s. - FK Varnsdorf 0:7 (0:2)

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Biely - Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Walter - Semelka, Dekař

Střídal: Schubada

        Na domácí půdě jsme se chtěli popasovat s lídrem soutěže a i s mladým týmem sehrát duel na úrovni.

       Vstup do utkání se nám povedl a po dvacet minut jsme předváděli výbornou hru, dařilo se nám uprostřed hřiště a dostávat se do přečíslení. Největší rozdíl mezi námi a soupeřem bylo řešení situací v předfinální fázi, kde jsme situace v první půli řešili alibisticky. Postupem času nám přestávali pracovat útočníci a hosté měli čas na rozehrávku a dostávali se lehce na naši polovinu hřiště. Tam se jim dařilo dostávat průnikovými nahrávkami do našeho vápna a vytvářet si šance. Hosté byli v drhé části už lepším týmem a zaslouženě se dostali do dvoubrnaového vedení.

       V pauze jsme se bavili jenom o sebevědomí na míči, protože kluci hráli dobrý zápas a hlavně o práci útočníků, kteří nám musí pomáhat.

       Náramně se nám povedl vstup do druhé půle, vytvořili jsme si během pěti minut tři vyložené tutovky, ale v koncovce jsme byli dneska nemohoucí. Ale líbilo se mi, že jsme i po zahozené šanci dál pracovali a nepropadali na mysli a šli za svým cílem. Hosté se v těchto momentech nemohli dostat z našeho tlaku a tady se lámal osud utkání. Protože po další šanci, přišel další křižný míč za naši obranu a hostující rychlík předložil tutovku před naši prázdnou branku. Tato branka nás zlomila, a i když jsme na míči byli rázem sebevědomější, dařili se nám situace jedne na jednoho, tak kontaktní branku jsme nedali a pak už jsme jenom rychlých brejcích inkasovali.

14.4. 2017

starší dorost

21. kolo KP

FK Louny - FK Litvínov a.s. 3:1 (1:0)

Branka: ´53 Kocúr

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Ducháček - Kastl, Iliev, Stejskal, Zadina, Walter - Kocúr, Kopal

Střídali: Semelka, Biely

       Starší dorostenci zajížděli v pátek do Loun, kde se na místním velodromu utkali se svým soupeřem. Chtěli jsme odčinit špatný výkon z minulého utkání, ale proti domácím nás nečekalo nic lehkého. Hřiště bylo opět v hrozném stavu, ale museli jsme se s tím vypořádat.

        Do utkání jsme nastoupili velmi odhodlaně a hlavně Zadina s Ilievem dřeli jak koně uprostřed zálohy a rvali se o každý míč. Po zisku míče se nám kupodivu dařila i parádně kombinace a hned v úvodních minutách se dostal do vyložené šance Iliev, ale svoji příležitost na hranici vápna hloupě prováhal. Dál jsme byli aktivnější, ale první studená sprcha přišla, když po dlouhém nákopu došlo k nedorozumění obránců s brankářem a domácí šli lacině do vedení. Cítili jsme, ale, že dneska nám to jde, tak jsme si věřili i na míči a domácí jasně v poli přehrávali. Poctivě jsme pracovali uprostřed hřiště a jediný problém nám dělali dlouhé nákopy do naší obrany, kde jsme občas propadávali. Jinak se domácí do hry prakticky nedostali. Pěkným průnikem se prezentoval Ducháček, který prolétl středem hřiště přes čtyři hráče a v malém vápně vyzval ke skórování Kocúra, který svou tutovici zazdil. Do kabin jsme šli s jednogólovým mankem, ale s pocitem, že dneska je to náš den, že musíme vyhrát.

          Do druhé půle jsme hned vlétli aktivně  a po dlouhou dobu nepustili domácí k míči, až do momentu kdy přišla druhá sprcha, kdy opětpo standardce z půlky přišel dlouhý nákop na roh vápna, kde se srazili dva naši obránci a zmatený brankář vyběhl na půli cesty a domácí hráč střelou nestřelou dopravil krkolomě míč do prázdné branky. To už otřáslo naší psychikou, protože domácí z ničeho vedli o dvě branky. Naštěstí se nám podařilo rychle korigovat, kdy Kocúr, z dvaceti metrů z otočky, vymetl šibenici. Hned jsme opět ucítili šanci a šli si pro výhru, ale další dlouhý nákop a zaváhání brankáře nás stál zápas. Do hry jsme se mohli dostat ještě dvacet minut před koncem, kdy Iliev z malého vápna přestřelil prázdnou branku. Pak už domácí utkání odbránili, klukům patří dík, že až do poslední minuty šlapali a rvali se o lepší výsledek. Bohužel po nejlepším výkonu sezóny, jsme po desetizápasové šňůře poprvé padli, ale s pocitem dobře odvené práce. Vyzdvihnout musím výkon Zadiny, který svojí pracovitostí strhnul ostatní a ukázal se jako lídr mužstva. Stínem utkání je zranění Ilieva, který podal taky výborný výkon, ale v závěru zápasu si po souboji zlomil ruku.

 

9.4. 2017

starší dorost

20. kolo KP

FK Litvínov a.s. - FK Neštěmice 1:1 (0:0) 3:4 PK

Branka: ´48 Kocúr

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Havlín - Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Walter - Kastl, Iliev

Střídali: Biely, Kocúr

          Do utkání jsme nastoupili stylem, že si jdeme zahrát, že hosté nám to nechají zadarmo. Absolutně nám chybělo až na výjimky nasazení, v útoku jsme neudělali krok navíc, ve středu zálohy jsme ztráceli jeden míč za druhým a hosté nás jasně přehrávali. Byli důraznější, odhodlanější v soubojích a na míči dominovali. My jsme si nedokázali nahrát a rychle přicházeli o míč, čímž se obrana dostávala pod tlak a klobou před Hochelem, který na stoperu kraloval a v první půli se naprosto vyždímal. V plné nahotě se ukázalo tréninkové manko některých borců, kteří zkrátka nestíhali a budou muset teď zapnout. My jsme orazítkovali břevno hostující branky krásnou střelou Ducháčka, ale to bylo tak vše co jsme nabídli směrem dopředu. Hosté měli sice územní převahu, ale do vyložené šance jsme je nepustili, ale s pocitem, že jsme horším týmem jsme odcházeli do kabin.

         V poločase jsme se pokusili nastartovat hlavy a myšlení kluků a rázem do druhé půle nastoupilo jiné mužstvo.  Hned jsme na soupeře vlétli, nebyli líní na krok a najednou se karta obrátila. Začali jsme se rvát o každý míč, zmenšili mezery a rázem si začali vytvářet brankové příležitosti. Odměněni jsme byli také rychlou brankou, když Kocúr si poradil na vápně s třemi obránci a lehce obstřelil hostujícího brankáře. Tato branka nám dodala ještě více chuti, dál jsme hýřili pohybem a záhy se po parádní akci dostal do tutovky Kastl, ale svojí střelu uvnitř vápna zazdil. Postupem času nám docházelo a parádní dvacetiminutovka nám skončila v momentě, kdy jsme hostům nabídli zadarmo vyrovnávající branku. Od této chvíli se opět dostali hosté na koně a my neměli sílu. Hra se přelévala ze strany na stranu a byli jsme nakonec rádi, že jsme utkání dovedli k pokutovým kopům, které jsme po dvou tyčích prohráli 4:3.

         Utkání nám ukázalo, že musíme zkrátka v tréninku přidat a do každého utkání se jít rvát o body, že nám nikdo nic nedá zadarmo. Pozitivem byl nástup do druhé půle, kdy kluci ukázali charakter, že jim na týmu záleží, ale pak se projevilo tréninkové manko  a na hosty jsme neměli.

   

1.4. 2017

starší dorost

18. kolo KP

ASK Lovosice - FK Litvínov a.s. 2:5 (0:1)

Branky: ´23 Kocúr, ´51 Walter, ´78 Hochel, ´81 Ducháček, ´81 Dekař

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Ducháček - Kopal, Kastl, Stejskal, Zadina, Walter - Kocúr, Dekař

Střídal: Biely

           Starší dorost zajížděl k dalšímu utkání soutěže do Lovosic, kde se utkal s domácími na krásném trávníku o další body. 

           V prvním poločase jsme měli utkání pod kontrolou, tvořili hru, ale vypracované šance jsme zahazovali a ujal se pouze únik Kocúra. Ve druhé půlce jsme přidali rychle Walterem druhou branku a utkání dále měli ve své moci. Potřebovali jsme, ale přidat rozhodující branku, což se nám bohužel nedařilo. Pak jsme v obraně vyrobili minelu a v polovině druhé půle domácí po průniku středem hřiště korigovali a my nechali domácí úplně zadarmo se dostat do zápasu.  Ti se nadechli a vycítili šanci, ale začali jsme opět pracovat pozorně. Rozhodující moment přišel patnáct minut před koncem, kdy odražený míč uklidil parádním volejem Hochel do branky a bylo rozhodnuto. Vzápětí jsme přidali ještě dva rychlé branky Ducháčkem a Dekařem.

18.3. 2017

starší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FK Litoměřicko 6:2 (2:1)

Branky: ´18 Dekař,´35 Biely, ´47 Dekař, ´55 Dekař, ´58 Kocúr, ´70 Kastl

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Biely - Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Walter - Iliev, Dekař

Střídali: Kocúr, Kastl, Semelka, Schubada

           Na domácí půdě jsme přivítali v dalším kole krajského přeboru tým Litoměřicka. V týdnu jsme vypadli moc dobře v tréninku, a tak jsme se na utkání těšili, ale všechny naše plány zhatilo počasí, protože se hrálo za vydatného deště a hlavně ve velkém větru, který utkání ovlivnil. 

           My jsme byli po celé utkání lepším týmem a měli hru pod kontrolou, ale moc fotbalové krásy jsme divákům nenabídli. Za zmínku stojí parádní Kocúrův lob. Kluci utkání v těžkých podmínkách odmakali a zaslouženě zůstali všechny body doma.

12.3. 2017

KP

starší dorost

FF Roudnice nad Labem - FK Litvínov a.s. 1:4 (0:3)

Branky: ´7 Kocúr, ´11 Walter, ´28 Ducháček, ´48 Kocúr

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Biely - Kopal, Iliev, Stejskal, Ducháček, Walter - Dekař, Kocúr

Střídali: Kastl, Zadina

     V úvodním kole jarní části jsme zajížděli na umělou trávu do Hrobců, kde nám byla soupeřem roudnická fotbalová farma. 

      Na soupeře jsme vlétli a od první minuty jsme opanovali hřiště. Dařila se nám rychlá kombinace, z čehož resultovali rychlé úvodní  2 branky. Dál jsme pracovali výborně uprostřed hřiště, ale další brankové šance jsme už trestuhodně zahazovali a až po půlhodině jsme přidali třetí uklidňující branku. Domácí se snažili o kombinační fotbal, který ale po celé utkání narážel na naší aktivitu uprotřed hřiště a po ziskumíče jsme se dostávali snadno do šancí.

       Do druhé půle jsme šli s tím, že přečkáme úvodní tlak domácích, ale povedlo se nám hned v úvodu přidat čtvrtou branku a bylo hotovo. Domácí, ale utkání nezabalili a před početnou návštěvou se snažili dál dobývat naši branku, ale do šance jsme je nepustili a naopak zahazovali další tutovky. Kolem sedmdesáté minuty nám přestali jít nohy a roudničtí si vytvořili převahu, z čehož resultovala velká šance, ale Cafourek nás brilantně podržel. Deset minut před koncem jsme po parádním námazu, ale už inkasovali a tím dodali síly domácím, kteří až do konce utkání byli lepší, ale my si už utkání pohlídali.

         Utkání jsme odehráli ve vysokém tempu a nasazení, ale některým co nemají natrénováno docházeli rychle síly a je jenom na nich jak k tomu v týdnu přistoupí, aby se na hřišti netrápili.

 

 

 

19.11. 2016

starší dsorost

15. kolo KP

Proboštov - FK Litvínov a.s. 1:2 (1:1) na PK

Branka: ´44 Dekař

Sestava: Cagfourek - Karlík, Hochel, Biely, Tregler - Kopal, Zadina, Stejskal, Walter - Kocúr, Dekař

Střídali: ´52 Paunkovič (Tregler), ´60 Očko (Zadina)

     Starší dorostenci se v posledním utkání podzimu utkali na teplickém Angeru s Proboštovem, který okupuje přední příčky,  a tak jsme do utkání vstupovali s respektem. Horko těžko jsme poskládali sotva základní sestavu a vážím si klukl, kteří nás nenechali na holičkách a se zraněním a sebezapřením do utkání nastoupili.

     V prvním poločase jsme jasně dominovali, soupeře přehrávali, dařilo se nám v kombinaci, ale do finální fáze jsme se i přes ztížené podmínky, kdy ve vápně domácí byl rybník vody, nedokázali dostat. První tak udeřili domácí, kteří se zčistajasna dostali do vedení, kdy nejlepších hráč domácích to napálil z 35 metrů na naši branku, když míč tečoval náš stoper a zaplaval nám do šibenice. Pak jsme ještě více přidali a začali se dostávat i do šancí, ale chyběla nám přesnost, hlavně při hlavičce Bielyho, který trefil z pěťáku břevno prázdné branky. Odměna přišla v předposlední minutě, kdy po pěkné akci po straně, jsme se dostali po třech narážečkách k centru do vápna a Kocúrovo pobídku šajtlí využil kanonýr Dekař a zaslouženě jsme vyrovnali.

    Ve druhé půli už nám síly docházeli a domácí se k ohrožení branky také nedostali a tak o vítězství rozhodli pokutové kopy, kter´é jsme zvládli lépe.

13.11. 2016

starší dorost

14. kolo KP

FK Litvínov a.s. - SK Roudnice 4:0 (3:0)

Branky: ´26 Walter, ´30 Walter, ´44 Havlín, ´72 Havlín

Sestava: Cafourek - Tregler, Hochel, Biely - Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Walter - Dekař, Havlín

Střídali: Kocúr, Karlík

        V předposledním kole podzimní části jsme přivítlali na své půdě Roudnici. Ve velkém mrazu, ale za krásného počasí jsme měli utkání plně pod kontrolou a jenom bylo otázkou, jestli šance budeme proměňovat. Vítězství chceme věnovat našemu spoluhráči, který po těžké autonehodě má svůj vlastní zápas. Takže Mildo tobě i sestře hodně sil a držte se....myslíme na Vás.

 

5.11. 2016

starší dorost

12. kolo KP

Ervěnice - FK Litvínov a.s. 0:3 (0:1)

Branky: ´31 Dekař, ´65 Dekař, ´86 Dekař

Sestava: Cafourek - Tregler, Hochel, Ducháček - Viktora, Iliev, Stejskal, Zadina, Walter - Dekař, Kocúr

Střídali: Očko,Semelka

       Na těžkém terénu v Jirkově jsme se utkali s ervěnickým pseudorostem, kde proti nám nastoupili i na černo hrající muži. My to už ani neřešíme, protože v Ervěnicích se toto děje napříč všemi kategoriemi a pro nás je to zkrátka zápas, který chceme vyhrát i proti podvádějícímu týmu. Domácí si dělají sami ostudu, všichni to v kraji o nich ví, ale oni s tím zkrátka nepřestanou. Vrhá to špatný stín pak na kluky, kteří pak jezdí na hřišti a fotbal milují, ale zkrátka jsou podvodníky a takhle na ně ostatní týmy pohlíží.

      My jsme na utkání jeli s hodně mladou sestavou, vypadli nám 4 obránci před utkání, tak byl rébus jak poskládat sestavu. Ale utkání jsme super odpracovali a odbojovali a měli ho pod kontrolou a díky střelecky indisponovanému Dekařovi ho taky s přehledem vyhráli.

30.10. 2016

starší dorost

11. kolo KP

FK Litvínov a.s. - MFK Most 1:0 (1:0)

Branka: ´41 Dekař

Sestava: Cafourek - Tregler, Hochel, Biely - Viktora, Stejskal, Zadina, Ducháček, Walter - Kopal, Kocúr

Střídali: Dekař, Iliev

Starším dorostencům se utkání povedlo, celý zápas měli hru pod kontrolou. Nepustili jsme soupeře do jediné šance a dopředu jsme si vytvořili dostatek slibných příležitostí.

 

 

23.10. 2016

starší dorost

11. kolo KP

FK Bílina - FK Litvínov a.s. 0:9 (0:3)

Branky: ´4 Kocúr, ´17 Dekař, ´37 Dekař, ´48 Dekař, ´65 Biely, ´66 Biely, ´67 Kocúr, ´70 Ducháček, ´80 Viktora

Sestava: Cafourek - Karlík, Hochel, Biely - VIktora, Stejskal, Zadina, Ducháček, Walter - Dekař, Kocúr

Střídali: Kopal,Tregler

Ač tomu výsledek neodpovídá, tak v první půli byla hra vyrovnaná, ale naše  obraná hra pracovala spolehlivě a do šance domácí nepustila. Naopak my jsme si vytvořili dostatek příležitostí a některé i proměnili. Ve druhé půli už domácí odpadli a už jsme měli volné pole působiště.

16.10. 2016

starší dorost

10. kolo KP

FK Litvínov a.s. - FK Junior Děčín 3:1 (0:0)

Branky: ´63 Dekař, ´73 Kocúr, ´84 Dekař

Sestava: Cafourek - Biely, Hochel, Dekař, Havlín - Viktora, Stejskal, Zadina,Walter - Iliev, Ducháček

Střídali: Karlík, Kocúr, Kopal, Semelka

V těžkém utkání plné emocí a osobních soubojů, jsme dokázali zvítězit  po zlepšeném výkonu ve druhém poločase. I když jsme paradoxně rychle v rduhé půli prohrávali, tak lepším pohybem a aktivitou, jsme dokázali utkání otočit.

 

9.10. 2016

starší dorost

KP

Krupka - FK Litvínov a.s. 2:1 (0:1) na PK 4:2)

Branka: ´12 Kocúr

Sestava: Cafourek - Karlík, Dekař, Biely, Zadina, Iliev, Stejskal, Kopal, Kocúr, Ducháček, Walter, Viktora

      Starší dorostenci odehráli utkání na pěkném trávníku v Krupce, kde se střetli s domácími fotbalisty.  V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě se dostali po pěkné akci z křídla Kocúrem do vedení. Ve druhé půli už nás domácí přehrávali, my nedokázali udržet míč déle na svých kopačkách a měli hodně ztrát uprostřed hřiště. Rychle nám docházeli síly a s každou naší ztrátou či minelou se dostávali domácí do hry. Zasloužená vyrovnávající branka padla po krásné trefě domácí kapitána, který  trestný kop z 35 m poslal bombou přímo do naší šibenice. Pak se hrálo nahoru dolů, ale branka už ani na jedné straně nepřišla. Bonusový bod  penaltovém rozstřelu získali domácí, když výborný domácí brankář chytnul 2 naše pokusy.

     Našemu mladému týmu pořád chybí osobnost , která by to vzala na sebe a byla schopna rozhodnout utkání. V kombinaci máme spousty ztrát a chybí nám sebevědomí. Musíme dál pracovata věřit, že se to otočí.

2.10. 2016

starší dorost

KP

FK Litvínov - FC Chomutov 1:2 (1:2)

Branka: ´8 Walter

Sestava: Cafourek - Karlík, Dekař, Biely, Tregler - Viktora, Zadina, Stejskal, Iliev, Walter - Rokoš

Střídali: Kocúr, Kopal, Ducháček

        Starší dorostenci měli opět dobrý nástup do utkání a vytvořili si několik brankových příležitostí, ale z úvodního tlaku jsme vytěžili pouze branku Waltera. Pak nás začali hosté přehrávat, chyběla nám dravost a naprosto jsme propadali v osobních soubojích. Velká deka na nás padla v momentě, kdy náš obránce si nastřelil ruku ve vápně a hosté z penalty srovnali. Vzápětí jsme lacině inkasovali podruhé, kdy středem hřiště nám projel lehce hráč hostí a naservíroval druhý gól svému útočníkovi.  V záloze jsme nebyli schopni vyhrát jediný souboj, ztráceli zbytenčně kličkama míče a hosté hru kontrolovali. Zklamáním byla hra stoperů a brankáře, kteří absolutně nekomunikovali a spoléhali se jedne na druhého.

        Do druhé půle jsme přeskupili řady a udělali několik změn, které se na naší hře hned pozitivně projevili. Hned od první minuty jsme hosty zavřeli na jejich půli , vyhrávali jsme jeden souboj za druhým a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale nic nám tam už nespadlo. Zkrátka jsme byli potrestáni za laxní první půli, kdy nám na hřišti chyběla osobnost, která by ostatní strhla.

 

 

17.9. 2016

starší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FK Louny 3:0 (1:0)

Branky: ´11 Rokoš, ´40 Biely, ´48 Iliev

Sestava: Cafourek - Karlík, Dekař, Biely, Havlín - Viktora, Stejskal, Ducháček, Iliev, Walter - Rokoš

Střídali: Tregler, Kopal

Do utkání jsme šli s cílem konečně urvat všechny body. V týdnu jsme pro úspěch udělali maximum a už minulý zápas naznačil, že jmse na správné cestě.

Na těžkém terénu jsme se v úvodních minutách hledali a po dvacet minut byli Louny lepším celkem. Přehrávali nás v kombinaci a snadno se dostávali za naši obranu, ale k ohrožení naší branky se nedostali. My jsme se nedokázali srovnat uprostřed záložní řady, nedostupovali jsme včas hráče a soupeř měl strašně moc prostoru ke kombinaci. Když jsme konečně dostali kluky více nahoru, tak se hra úplně změnila a měli jsme po celé utkání pak navrch. Vyhrávali jsme osobní souboje, vytvářeli si brankové příležistosti a zejména ze standardek jsme pokaždé hrozili, ale neumíme si ještě ve vyložených šancích srovnat mířidla nebo si vyhovět. Ale jsme rádi, že jsme dokázali konečnět zvítězit za tři body a musíme uznat i kvalitu soupeře. 

Teď bude důležité potvrdit výkon v dalším těžkém utkání a naše sebevědomí na míči, pak můžu dále růst.

4.9. 2016

starší dorost

krájský přebor

FK Litvínov a.s. - FK Lovosice 4:4 ( 3:4 penalty)

Branky: ´39 Viktora, ´50 Kopal, ´73 Rokoš, ´89 Iliev

Sestava: Cafourek - Hochel, Dekař, Havlín - Kopal, Stejskal, Ducháček, Karlík, Walter - Iliev, Viktora

Střídali: Rokoš, Tregler

        Starší dorostenci i z třetího utkání vyválčili remízu. Tentokrát jsme přivítali na domácí půdě Lovosice.  V první půli byli lovosičtí lepším týmem, přehráli nás především v důrazu, protože jsme ztráceli střed hřiště. Hosté se dostali po úvodním oťukávání do vedení, když jsme si prakticky vstřelili vlastní branku. Pak jsme se snažlili zabrat, ale spoléhali jsme se pouze na dlouhé míče, které nám vycházeli, ale už jsme se zase těžko dostávali do koncovky, kdy nám chyběli především útočníci při centrech ze stran. Vůbec jsme se nedokázali ve středu hřiště prosadit kombinačně, míče nám uskakovali a nahrávka na dva doteky dokola, byl pro nás nadlidský výkon. Spoust nepřesností a minel měl ráz naší  první půle.  Po přeskupení řad, jsme se jenom v závěru poločasu zlepšili a odměnou nám byla vyrovnávající branka Viktory. Bohužel jsme vyrovnaný výsledek neudrželi do poločasové pauzy a nechali se zatlačit. Nejdříve nepochopitelně Walter nedokázal z našeho vápna dostat míč ven a hosté si vypracovali šanci, kterou jsme obětavostí zlikvidovali, ale záhy jsme byli potrestáni , kdy přišel dlouhý míč za naši obranu a souboj našeho stopera s hostujícím útočníkem, který si dva metry před vápnem brnkl o našeho stopera a spadnul. Rozhodčí z půli hřiště nařídil s radostí pokutový kop a za následné protesty našeho stopera vyloučil . Následný pokutový kop hostující kanonýr proměnil a šlo se do kabin.

          V poločasové pauze jsme se pokusili otočit myšlení našich hráčů a vybudit v nich zdravé naštvání a s vědomím, že jsme první půli prospali a nic jiného si nezasloužili jsme šli do druhé půle. I v deseti jsme se chopili otěží utkání a od začátku do konce půle jsme měli jasně navrch. Odměnou nám byla rychlá vyrovnávající branky, kdy Kopal si výborně naběhl na kolmici z křídla a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci. Bohužel neuběhlo ani pět minut a hosté se dostali opět do vedení, kdy závahala naše obrana a nedůraz Treglera na vápně se námnevyplatil a hosti šli lehce opět do vedení. Záhy ještě parádně namazal Walter, když přihrál hostujícímu střelci malou domů do běhu a ten vykoupal naší obranu do prázdné branky. Sici výsledkově jsme blyi na ručník, ale pocitově podle výkonu jsme cítili, že máme na to i vdeseti zápas otočit a za tím jsme si šli.  Korigující branku jsme vstřelili 15 minut před koncem, když svou chybu napravil Walter a jeho krásný střílený centr uklidil Rokoš hlavou do šibenice a mohli jsme ještě více zvyšit obrátky. Vrhli jsme všechny síly do útoku, vytvořili jsme si spousty gólovek, ale ne a ne se trefit. jenom samotný Ducháček měl tři hlavy na zadní tyči naprosto ložené, ale nedokázali trefit ani jednou branku. Odměna za naši pracovitost přišla v poslední minutě utkání, kdy pěkný míč křížem za obranu dostal Iliev, který přehodil vyběhnuvšího brankáře a bylo vyrovnávo. V závěru jsme si ještě vytvořili tlak, ale ......

        Jsem rád, že jsme po bezkrevné první půli přidali v nasazení a odjezdili utkání po zadku do poslendí minuty. Z prvního poločasu si musíme vzít ponaučení, že profersky hrát se svojí kvalitou nemůže a musíme začít zase poctivě makat a makat....odměna pak přijde.

 

 

24.8. 2016

Starší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FF Roudnice 2:1 (0:0) na PK

Branka: ´56 Stejskal

Sestava: Cafourek - Tregler, Dekař, Hochel, Biely - Stejskal Karlík- Viktora, Havlín, Walter - Rokoš

Střídali: Kocúr, Ducháček, Kopal

 

         V dohrávce prvního kola jsme přivítali na své půdě tradičního rivala z Roudnice.  Hrálo se za obrovského horka, kdy oběma týmům síly rychle docházely a podle toho taky vypadalo tempo hry. Hosté byli fotbalovějším týmem, ale k ohrožení branky jsme ho v první půli nepustili. My stále hledáme marně špílmachra, který by dal naší hře myšlenku a řád. Máme zatím moc defenzivních typů hráčů a uvidíme, kdo se nám během sezóny projeví směrem dopředu taky. A tak jsme se směrem dopředu doslova utkáním podruhé v řadě protrápili. Budeme se snažit v tréninku na tom pracovat, aby jsme se začali více dostávat do hry.

Branky padly až ve druhém poločase, kdy se nejdříve dostal k míči před vápnem Stejskal a nekompromisně nás střelou k tyči poslal do vedení. Hosté srovnali bohužel ze standardky, když jsme se pouze zúčastnili centru do našeho pokutového území a hráč hostí hlavou .

Bylo to takové divné, nudné utkání, asi vlivem horka, hra neměla spád, žádné emoce a tak vše vyvrcholilo penaltovým rozstřelem, kdy Cafourek zopakoval výkon z minulého kola a lapil opět tři pokusy a získali jsme díky němu podruhé bonusový bod.

 

21.8. 2016

starší dorost

KP

FK Litoměřicko - FK Litvínov a.s. 3:4 (2:1) na PK

Branky: ´6 Biely, ´75 Kocúr, ´85 Kocúr

Sestava: Cafourek - Tregler, Hochel, Dekař, Biely - Viktora, Karlík, Stejskal, Havlín, Walter - Rokoš

Střídali: Fazekaš, Kopal, Kocúr

         Starší dorostenci přijeli k prvnímu mistrovskému utkání do Litoměřic.  V první půli jsme podali ostudný výkon, kdy jsme si zasloužili, ale ve druhém jsme přidali a zaslouženě dotáhli zápas k vítězství. Každý si sáhne sám do svědomí, víc to rozebírat nemá cenu. Výborné individuální výkony podali Hochel s Cafourkem, kteří nás dotáhli k vítězství.

 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK

Rychlý kontakt

 

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově