mistrovská utkání 2016/17

4.6. 2017

Mladší dorost

28. kolo KP

FK Litvínov a.s. – Ervěnice 0:0 (7:6 PK)

Sestava: Grund – Hájek, Hasso, Hořejší, Verner – Knobloch, Charamza, Relich, Beran – Semelka, Schubada

Střídali:  Linda, Ducháček, Kopal

        Velmi bojovné utkání se hrálo ve velmi nevlídném počasí, ale zase po úmorných vedrech to bylo osvěžující.  První poločas byl vyrovnaný, s brankovými šancemi na obou stranách, ale střelci měly vychýlené mušky.

        Ve druhé půli už jsme měli navrch a vytvořili si dostatek šancí, ale v koncovce nám chyběl větší klid a sebevědomí.

         Nastoupili jsme ve velmi mladé sestavě a klukům chci poděkovat, jak se rvali a jak šli ve druhém poločase za vítězstvím.


 

28.5. 2017

mladší dorost

27. kolo KP

MFK Most - FK Litvínov a.s. 3:0 (2:0)

Sestava: Jonáš - Krunt, Hasso, Hořejší, Hájek - Knobloch, Relich, Ducháček, Beran - Schubada, Semelka

Střídali: Michalko, Verner, Linda D.

           Pro mladší dorostence je to krutý výsledek, protože podali dobrý výkon, ale v koncovce jsme tentokrát naprosto vyhořeli.

 

 

20.5. 2017

Mladší dorost

26. kolo KP

FK Litvínov a.s. – FK Bílina 3:2 (3:1)

Branky: ´12 Beran, ´25 Beran, ´34 Beran

Sestava: Jonáš – Štefl, Vintr, Hořejší, Čepek – Knobloch, Khaur, Relich, Beran – Hájek, Hrubý

Střídali: Pressl, Schubada, Verner, Linda, Charamza, Kocúr

Ve vyrovnaném utkání se nám nepovedl vstup do utkání a hned v prvních minutách si srazil míč, po rohovém kopu, brankář Jonáš do vlastní branky. To nás naštěstí nedostalo do kolen a naopak nás to nakoplo, přidali jsme v osobních soubojích a do konce poločasu hru jasně ovládli. Výborným výkonem se prezentoval Beran, který strhl celý mančaft svým nasazením a aktivitou. Odměnou mu byl i hattrick, který dokázal nastřílet během první půle.

V druhé půli nám rychle docházely síly a hosté rychle korigovali. Museli jsme prostřídat a do hry pustit zkušenější hráče, kteří dokázali naši hru zklidnit. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit uklidňující branku, a tak jsme se strachovali až do konce utkání o výsledek.

Kluci utkání museli vybojovat a o to je vítězství cennější.

13.5. 2017

mladší dorost

25. kolo KP

FK Junior Děčín – FK Litvínov a.s. 2:5 (1:5)

Branky: ´14 Knobloch, ´18 Kocúr, ´20 Kocúr, ´22 Kocúr, ´33 Kocúr

Sestava: Jonáš – Hájek, Schubada, Hořejší, Verner – Knobloch, Ducháček, Paunkovič, Beran – Semelka, Kocúr

Střídali: Štefl, Pressl, Kopal

7.5. 2017

mladší dorost

24. kolo KP

FK Litvínov a.s. - Krupka 4:0 (1:0) 

Branky: ´32 Ducháček, ´46 Linda, ´58 Beran, ´75 Hájek

Sestava: Jonáš - Čepek, Hasso, Schubada, Just - Knobloch, Hořejší, Khaur, Beran - Dub, Hájek

Střídali: Pressl, Linda D., Michna, Ducháček, Verner

        Mladší dorostenci měli utkání celou dobu pod kontrolou, ale dlouho se jim nedařilo v koncovce, až to vzal na sebe střídající Ducháček a svým slalomempřes půl hřště uklidnil náš tým, který se v první půli střelecky trápil. Ve druhé půli měla hra stejný obraz a přidali jsme i více branek a zaslouženě po pracovitém výkonu jsme utkání dovedli k vítěznému konci.

 

29.4. 2017

mladší dorost

23. kolo KP

FC Chomutov - FK Litvínov a.s. 3:1 (1:0)

Branka: ´71 Vintr

Sestava: Jonáš - Krunt, Vintr, Hořejší, Hájek - Knobloch, Relich, Khaur, Beran - Semelka, Schubada

Střídali: Dub, Čepek, Paunkovič, Linda, Verner

Mladší dorostenci proti fyzicky vyspělejšímu soupeři měli těžkou práci, ale se svým úkolem se popasovali dobře a byli domácím rovnoceným soupeřem.

23.4. 2017

mladší dorost

22. kolo KP

FK Litvínov a.s. - FK Varnsdorf 0:1 (0:0)

Sestava - Jonáš - Krunt, Michalko, Hořejší, Verner - Knobloch, Relich, Khaur, Beran - Schubada, Hájek

Střídali: Linda D., Just, Vintr, 

       Mladší dorostenci odehráli náročné utkání, proti vyspělému soupeři, který měl po celé utkání navrh. Kluci se ale prezentovali výborným kolektivním výkonem v čele s kapitánem Jonášem, který po celé utkání držel naše šance k úspěchu. Chytil i pokutový kop, ale jak už to bývá, tak jsme bohužel inkasovali po vlastní neskutečné minele v závěru utkání.

       Kluky musím pochválit, odmakali utkání na výbornou směrem dozadu, ale dopředu jsme toho moc nepředvedli. Ale díky takovým utkáním budeme růst a více si už dovolíme.

14.4. 2017

mladší dorost

21. kolo KP

FK Louny - FK Litvínov a.s. 1:1 (1:0) 4:3 na PK

Branka: ´68 Ducháček

Sestava: Jonáš - Krunt, Hasso, Schubada, Hájek - Knobloch, Relich, Khaur, Beran - Semelka, Šanca

Střídali: Michalko, Paunkovič, Kocúr, Kopal, Ducháček

       Zápas mladšího dorostu poznamenala hned v úvodu chyba naše brankáře, který dlouhý přímák nechal spadnout uvnitř malého vápna a nechal domácí lacině v páté minutě skórovat. Pak už se bojovalo především uprostřed hřiště a když se nám povedl míč do křídla, tak jsme se dostávali k šancím, ale bez kýženého efektu.

      Ve druhé půli už jsme jasně dominovali, hrálo se na jednu branku, vsadili jsme všechno na jednu kartu, vytvořili si řadu gólovek, ale ujal se poze pěkný oblouček Ducháčka. Když nepoměnil Semelka ani penaltu, tak se šlo do rozstřelu, kde domácí narozdíl od nás byli stoprocentní. Vyzdvihnout musím výkon Schubady, který nastoupil se sebezapřením a na stoperu podal parádním výkon.

 

 

9.4. 2017

mladší dorost

20. kolo KP

FK Litvínov a.s.  -  FK Neštěmice 6:0 (3:0)

Branky: ´31 Hajník,´34 Beran, ´36 Vintr, ´44 Hajník, ´63 Ducháček, ´75 Troníček

Sestava: Jonáš - Hájek, Verner, Khaur, Konopka - Knobloch, Vintr, Relich, Beran - Semelka, Schubada

Střídali: Hajník, Troníček, Ducháček

         Mladší dorostenci předvedli poctivý pracovitý výkon. Dlouho bylo utkání vyrované a osudu rozhodla právě ta  naše pracovitost, díky které, jsme otupili hostující snažení a po půlhodině jsme vstřelili důležitou první branku, která nám dodala sebevědomí. Rychle jsme záhy přidali další dvě a do kabin se šlo s uklidňujícím náskokem. 

         Jelikož hosté dostali o poločas pořádný kartáč, tak jsme nechtěli ponechat nic náhodě a chtěli jsme se pustit opět s plnou vervou do soueře. Definitivní zlom v utkání nastal rychle po přestávce, kdy po pěkné rychlé akci do křídla, servíroval Beran před prázdnou branku Hajníkovi a bylo vymalováno. Pak už jsme zahazovali šance, ale měli utkání pevně v naší režii a když se přeci jenom ukázalo okénko v naší obraně, tak vše s klidem řešil jistý Jonáš.

        

1.4. 2017

mladší dorost

18. kolo KP

ASK Lovosice - FK Litvínov a.s. 0:4 (0:2)

Branky: ´6 Semelka, ´24 Schubada, ´62 Verner,´70 Semelka

Sestava: Jonáš - Knobloch, Hasso, Hořejší, Verner - Schubada, Relich, Khaur, Beran - Hájek, Semelka

Střídali: Dub, Štefl, Grund, Kocúr, Ducháček

          Mladším dorostencům se povedla náramně úvodní dvacetimiutovka, kdy na domácí vlétli a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale jenom jednu dokázali proměnit. Pak nám ve velkém horku došla šťáva, opustili jsme střed hřiště a střed obrany nám přestal zmenšovat hřiště. Rázem se hra obrátila a domácí měli silnou pětiminutovku, kterou ale uhasil Schubada, který se dokázal prosadit po našem rychlém kontru ze strany hřiště. Pak nás v obrovské šanci podržel Jonáš, což byl rozhodující moment utkání.

         Ve druhé půli se dostal hned v úvodu do samostatného úniku Semelka, který byl zezadu stažen za dres a násleodvala pro domcí jasná červená.  Od té doby jsme jasně už dominovali, vytvářeli si spousty šancí, ale vyšel nám až průnik Vernera, který pěknou střelou pod víko rozhodl o osudu utkání.

18.3. 2017

starší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FK Litoměřicko 6:2 (2:1)

Branky: ´18 Dekař,´35 Biely, ´47 Dekař, ´55 Dekař, ´58 Kocúr, ´70 Kastl

Sestava: Cafourek - Paunkovič, Hochel, Biely - Kopal, Zadina, Stejskal, Ducháček, Walter - Iliev, Dekař

Střídali: Kocúr, Kastl, Semelka, Schubada

           Na domácí půdě jsme přivítali v dalším kole krajského přeboru tým Litoměřicka. V týdnu jsme vypadli moc dobře v tréninku, a tak jsme se na utkání těšili, ale všechny naše plány zhatilo počasí, protože se hrálo za vydatného deště a hlavně ve velkém větru, který utkání ovlivnil. 

           My jsme byli po celé utkání lepším týmem a měli hru pod kontrolou, ale moc fotbalové krásy jsme divákům nenabídli. Za zmínku stojí parádní Kocúrův lob. Kluci utkání v těžkých podmínkách odmakali a zaslouženě zůstali všechny body doma.

12.3. 2017

KP 

mladší dorost

FF Roudnice nad Labem - FK Litvínov a.s.  2:0 (0:0)

Sestava: Jonáš - Schubada, Khaur, Hořejší, Beran - Hasso, Vintr, Potluka, Verner - Krunt, Semelka

Střídali: Relich, Troníček

        V prvním jarním kole jsme zajížděli do Hrobců, kde má svůj azyl roudnická fotbalová farma.  V přímém souboji o první místo jsme nastoupili ve velmi mladé sestavě, ale s jasným cílem vyhrát. Od úvodních minut jsme na soupeře vlétli, vyhrávali jeden souboj za druhým a snadno se dostávali do brankových příležitostí. Vytvořili jsme si během úvodní čtvrthodinky tři tutovky, ale bohužel bez úspěchu a zde se asi lámal chleba. Dařila se nám rychlá kombinace uprostřed hřiště s následným míčem do křídel, ale ve vápně nám zkrátka dneska chyběla kvalita a klid. Postupem času se více do hry začali dostávat domácí a dvakrát nás i parádně podržel brankář  Jonáš.

        Do druhé půle jsme opět vlétli a měli rychle dvě velké šance. Pak už bylo jasné, že kdo dá dneska góla, tak vyhraje. Bohužel jsme to byli my, kdo dvacet minut před koncem, po propadnutí obrany inkasoval do prázdné branky, ale stále jsme měli dostatek času na vyrovnání. Domácí si začali soustředit pouze na obranu a čekali na rychlé protiútoky...my hru totálně otevřeli a hráli po vyloučení Krunta na dva obránce, ale už nám chyběla síla a klid před vápnem, aby jsme si více dovolili. V nastaveném čase jsme inkasovali podruhé.

        Ocenit musíme výkony našich žáků, kteří odvedli parádní výkony a kluci z dorostu už musí převzít větší zodpovědnost na sebe, protože tahouni z podzimu už jsou stabilně zapracováni ve starším dorostu a nebudou jim chodit pomáhat.

 


19.11. 2016

mladší dorost

15. kolo KP

Proboštov - FK Litvínov a.s. 2:0 (0:0)

Sestava: Jonáš - Procházka, Vít, Paunkovič, Hořejší - Knobloch, Potluka, Očko,Schubada - Hájek, Semelka

střídal: Koudelka

Mladší dorostenci si nezasloužili ani bod za svůj výkon. Domácí více chtěli, rvali se o každý míč a především uprostřed hřiště nás přehrávali.  Byli jsme absolutně bez šťávy a chyběla nám chuť se se soupeřem o výsledek poprat. 

V první půli jsme měli dva samostatné nájezdy na brankáře, které jsme ledabyle zahodili, ale k našemu výkonu to přesně sedělo. Domácí se k ohrožení naší branky nedostali vůbec. Ve druhé půli to bylo kdo z koho a zasouženě rozhodli domácí, kterým jsme nabídli po neskutečné minele vítěznou branku. Pak už si to svým nadšeně bojujícím výkonem domácí pohlídali a ještě načapali našeho brankáře, který neměl svůj den střelou ze čtyřiceti metrů. Bohužel jsme povedený podzim nedokázali zakončit úspěšně, ale to k našemu týmu sedí, protože po celou sezónu jsou naše výkony jako na houpačce.

13.11. 2016

mladší dorost

14. kolo KP

FK Litvínov a.s. - SK Roudnice 5:2 (4:0)

Branky: ´3 Očko, ´11 Semelka, ´38 Potluka, ´40 Očko, ´41 Semelka

Sestava: Jonáš - Knobloch, Vít, Hořejší, Procházka - Schubada, Očko, Potluka, Beran - Semelka, Koudelka

Střídali: Hájek, Kocúr, Ducháček, Kopal

V utkání se nám povedl velmi dobře první poločas, kdy jsme hýřili pohybem, rychlým přechodem a dařilo se nám v kombinaci. Vytvořili jsme si dostatek brankových příležitostí a čtyři dokázali zužitkovat.  Podali jsme moc dobrý kolektivní výkon. Stínem první půle bylo  zranění dvou hráčů.

Ve druhé půli jsme hned za pár vteřin přidali pátou brnaku a bylo vymalováno. Pak jsme prostřídali a už se na to nedalo koukat, začali jsme drbat a přehrávat situace.  Místo deseti gólů  se to na hřišti začalo hádat a faulovat. Dojem z utkání se tím zkazil a navrch jsme inkasovali dvě korigující branky z nekoncetrovanosti.

 

5.11. 2016

mladší dorost

12. kolo

Ervěnice - FK Litvínov 0:1 (0:0)

Branka: ´80 Schubada

Sestava: Jonáš - Procházka, Vít, Paunkovič, Verner - Knobloch, Potluka, Hořejší, Beran - Hájek, Schubada

Střídali: Očko, Semelka, Švarc, Koudelka

       Po utkání staršího dorostu bylo hřiště řádně rozorané, a tak se čekal těžký boj. Domácí na nás vlétli, byli důrázní v osobních soubojích a první poločas nás přehrávali. Nám se do soubojů vůbec nechtělo, působili jsme těžkopádně a šetřili každým krokem. Domácí podali v první půli opravdu moc dobrý výkon, kdy z nich čišila chuť nás porazit, ale my se štěstím jejich tlak ustáli.

       Ve druhé půli už domácím docházely síly a my získali více prostoru a začali je přehrávat. V posledních dvaceti minutách už jsme měli jasně navrch a šli za vítězstvím, které nám spadlo do klínav poslendí minutě, kdy Očko parádně otočil hru a Schubada využil nedorozumění gólmana s obráncem a rozhodl o našem vítězství. V kontextu celého utkání jsme si nezasloužili vyhrát, ale domácí klub byl potrestán za své prasárny a karma se ukázala.

 

30.10. 2016

mladší dorost

11. kolo KP

FK Litvínov a.s. - MFK Most 2:0 (1:0)

Branky: ´11 Potluka, ´53 Potluka

Sestava: Jonáš - Procházka, Vít, Paunkovič, Verner - Knobloch, Hájek, Potluka, Beran - Schubada, Semelka

Střídali: Hořejší, Koudelka, Ducháček

        Na domácí půdě jsme v okresním derby přivítali mostecký MFK. Utkání se nám velmi povedlo, od první do poslendí minuty kluci super pracovali a když se našlo okénko v naší obraně, tak vše jistil skvělý Jonáš v brance.

 

23.10. 2016

mladší dorost

11. kolo KP

FK Bílina - FK Bílina a.s. - 1:2 (0:0) na PK

Branka: ´51 Semelka

Sestava: Jonáš - Knobloch, Paunkovič, Vít, Verner - Schubada, Očko, Potluka, Beran - Hájek, Semelka

Střídali: Kopal, Kocúr, Ducháček

         Utkání na umělé trávě se nám nepovedlo, domácí nás přehrávali v kombinaci, my jsme se nedokázali sžít s umělým povrchem, ztráceli jsme lacině míče uprostřed hřiště, vše nám dlouho trvalo a nadšený domácí tým byl fotbalovější. My jsme sice měli narozdíl od domácích brankvé příležitosti, ale proti rychlé domácí obraně jsme neměli klid na zakončení.

         Ve druhé půli jsme už měli více ze hry my a dostali se zaslouženě do vedení a měli utkání pod kontrolou. Bohužel jsme si po pár minutách dali parádního vlastence, ale času bylo ještě dost. Domácí začali odpadávat a my měli více a více prostoru . Začali jsme se dostávat do přečíslení a do samostatných úniků, ale domácí brankář nás vyčapal.

        Musíme naši hru zrychlit, protože na umělce to je úplně jiný sport a herní návyky pozměnit.

16.10 2016

mladší dorost

10. kolo KP

FK Litvínov a.s. - Junior Děčín 7:1 (3:1)

Branky: ´6 Očko, ´20 Semelka, ´22 Schubada, ´43 Ducháček, ´46 Hájek, ´49 Hájek, ´63 Očko

Sestava: Jonáš - Knobloch, Paunkovič, Vít,Verner - Schubada Kocúr, Očko, Beran - Hájek, Semelka

Střídali: Ducháček, Procházka, Švarc, Koudelka, Kopal, Hořejší

Utkání se nám nadmíru povedlo. Dařila se nám kombinace v křídelních prostorech a byli jsme hodně aktivní. Dobře jsme dostupovali soupeře a prakticky ho zamkli na jeho polovině hřiště.

 

 

9.10. 2016

mladší dorost

KP

Krupka - FK Litvínov a.s. 0:14 (0:6)

Branky: 1. Semelka Jakub, 5. Schubada Pavel, 9. Semelka Jakub, 12. Beran Petr, 22. Knobloch Vít, 39. Paunkovič Petr, 42. Verner Tomáš, 53. Koudelka Antonín, 54. Koudelka Antonín, 56. Paunkovič Petr, 59. Očko Štefan, 62. Schubada Pavel, 70. Ducháček Pavel, 76. Semelka Jakub

Sestava: Jonáš - Knobloch, Hořejší, Paunkovič, Verner - Schubada, Potluka, Očko, Beran - Hájek, Semelka

Střídali: Ducháček, Koudelka,Švarc, Vít, Procházka

Mladší dorostenci  měli proti sobě soupeře, který je  neprověřil, a tak jsme si aspoň potrénovali a s chutí si zahráli. Najednou nám skoro všechno padne do branky, když je vysoký stav, ale jakmile se taháme o výsledek, tak stejné šance řešíme až nepochopitelně. Takže se budeme snažit přenést finální fázi z tohoto zápasu do těžších utkání.

2.10. 2016

mladší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FC Chomutov 1:2 (1:0) na PK (4:5)

Branka: ´4 Semelka

Sestava: Jonáš - Procházka, Vít, Paunkovič, Verner - Knobloch, Potluka, Hořejší, Beran - Schubada, Semelka

Střídali: Kocúr, Kopal, Ducháček, Očko, Hájek

       Mladším dorostencům se utkání povedlo, proti minulému utkání jsme naši hru hodně zvedli, ale bohužel výsledkově to nedopadlo. Stejně jako u starších jsme spálili spousty i těch nejvyloženějších šancí, za což jsme byli potrestáni pět minut před koncem lacinou vyrovnávající brankou.

      Výkon našeho mužstva se mi, ale zamlouval, výborné nasazení, důraz v soubojích a dařilo se nám na míči. Bohužel všechnu práci zhatí laxnost nebo neumění se prosadit v koncovce, protože to už je na doktora.

 

17.9. 2016

mladší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FK Louny 2:1 (1:0)

Branky: ´21 Semelka, ´56 Paunkovič

Sestava: Jonáš - Knobloch, Hořejší, Paunkovič, Procházka - Schubada, Potluka, Očko, Kopal - Hájek, Semelka

Střídali: Vít, Koudelka, Švarc, Beran

Mladší dorostenci, po utkání svých starších kolegů, museli vzít zavděk zápas na umělé trávě. Byl to přechod těžký, protože je to úplně jiná disciplína a jiné návyky na tomto povrchu než na trávě. Ale dokázali jsme se s tím dobře popasovat, v soubojích se nám konečně začalo dařit....jenom stále ta koncovka a taktické chyby...na tom musíme stále pracovat, protože si utkání pravidelně svou hloupostí komplikujeme.

4.9. 2016

mladší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FK Lovosice 2:1 (1:0)

Branky: ´33 Schubada, ´44 Paunkovič

Sestava: Jonáš - Knobloch, Paunkovič, Vít, Procházka - Schubada, Potluka, Očko, Verner - Hájek, Semelka

Střídali: Hořejší, Koudelka

       Mladší dorostenci měli možnost prodloužení vítězné série na domácí půdě, kdy soupeřem jim byl z Lovosic.  Velký prostor jsme chtěli dát v utkání mladým mladším dorostencům, proto jsme do utkání nedávali starší mladší dorostence, protože jsme s trenérem začali cítit na tréninku, že to jde nějak samo a nemusíme tolik makat, ale kluci si neuvědomují, že zápasy táhnou kluci co dneska nehráli. Pro nás trenéry to byla taková zkouška, kdy jsme chtěli vidět kluky ve velké zátěži. Jak budou reagovat, jak se se svojí rolí popasují a především, jsme chtěli vidět jeich morální vlastnosti, jak kdo dokáže v sobě vydolovat ještě sílu, když už hlava ani nohy nešlapou. Ačkoliv jsme v utkání mohli vstřelit tutově deset jasných branek a utkání by se v poklidu odchodilo a plácali by jsme se jak jsme skvělý. Ale jako trenér jsme rád, že nám to tam nenapadalo a soupeř byl stále ve hře, protože takové zápasy nás pak posouvají, kdy si opravdu musíme sáhnout a bojovat s emocema, kdy víme, že jsme lepší a nepadne nám to, ale nesmíme si dovolit, žádnou chybu vzadu, protože by veškerá snaha vyšla vniveč.

      Takže dneska nebudeme hodnotit neproměněné šance, nebudeme hodnotit chyby v obraně, ale nejvíce přínosných je posledních dvacet minut, kdy jsme šlapali vodu a reakce hráčů na hřišti. A proto jsem rád, že takový zápas přišel a ukázal nám naši výkonost v plné nahotě.

 

-

 

24.8. 2016

Mladší dorost

KP

FK Litvínov a.s. - FF Roudnice 5:1 (2:1)

Branky: ´4 Schubada, ´32 Schubada, ´51 Kopal, ´64 Kocúr, ´77 Hájek

Sestava: Jonáš - Knobloch, Vít, Paunkovič, Kopal - Schubada, Potluka, Očko, Ducháček - Semelka, Hájek

Střídali: Kocúr, Verner, Procházka, Ferianc, Koudelka, Hořejší, Bartovský

Mladší dorostenci nastoupili do utkání odhodláni zopakovat výborný výkon z minulého utkání. Asi vlivem počasí, se nám ho bohužel nepodařilo zopakovat a utkání nám ukázalo sposuty nedostatků a hlavně zamrzí, že se nám opakují věci, na kterých intenzivně pracujeme, aby z naší hry vymizely.  Sposuty ztrát uprostřed hřiště, malý důraz v osobních soubojích, taktické chyby v obraně.....atd. Utkání by bylo brzy rozhodnuto, kdyby Semelka proměnil aspoň pár ze svých tutovek. ALe zase aspoň jsme museli být ve střehu až do konce utkání. Stínem utkání je ošklivé zranění Kocúra, kterému přejeme brzký návrat na trávníky.

21.8. 2016

mladší dorost

KP

FK Litoměřicko - FK Litvínov a.s. 1:3  (1:3)

Branky: ´26 Schubada, ´36 Semelka, ´40 Očko

Sestava - Jonáš - Knobloch, Vít, Paunkovič, Beran - Schubada, Očko, Fazekaš, Kopal - Hájek, Semelka

Střídali: Kocúr, Verner, Ferianc, Koudelka, Procházka

        

         V prvním mistrovském utkání mladšího dorostu jsme zajížděli na velmi horkou půdu do Litoměřic,  kde hrajeme pravidelně hodně do kopce. Jsem rád, že máme tuto nepříjemnou anabázi rychle za sebou a musíme kluky pochválit, protože podali moc dobrý výkon. Dařila se nám kombinace, vyhrávali jsme osobní souboje a když jsme vyrobili hrubku v obraně, tak vše jistil skvělý jonáš. Poznatky z utkání se pokusíme přenést do tréninku a zkusíme naši hru neustále posouvat.

 

 

Pozvánky

Začátky přípravy:


 

U19 - 23.7. 2018 - 16:00 sraz

U17 - 23.7. 2018 - 10:00 sraz

2004 - 27.7. 2018 - 9:30 sraz

2005 - 27.7. 2018 - 10:30 sraz

2006 - 8.8. 2018

2007 - 6.8. 2018 - 18:00 sraz

2008 - 10.8. 2018

2009 - 15.8. 2018 

2010 - 6.8. 2018 - 17:30 sraz

2011 - 21.8. 2018 - 15:00 sraz

2012 - 24.8. 2018 - 16:00 sraz

2013 - září 2018

 


 

Soustředění:

U17 - Oldřichov - 1.8.-4.8. 2018

2004 - Oldřichov - 7.8. - 10.8. 2018

2005-Heřmanice-25.8.-29.8. 2018

2006 - Nová Ves -16.8 - 19.8. 2018

2007-Oldřichov-27.8. - 31.8. 2018

2008-Oldřichov-10.8. - 12.8. 2018

2009-Oldřichov-22.8. - 26.8. 2018

2010-Oldřichov -24.8. - 26.8. 2018

 


 

Mistrovská utkání jaro 2018

Autobusy jaro 2018

Rozpis tréninků UMT a haly v zimě

Rozpis školních tréninků na SSZŠ 17/18

Termínová listina podzim 2018

Pravidla sezóna 2017/18

Výživa fotbalistů

Kompenzační cvičení a protahování fotbalistů

video    video2    video Pavel Nedvěd

Trendy ve výchově fotbalistů
 

 


 

 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital

Rychlý kontakt

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově