Debakl U19 na domácí půdě

22.9. 2019

starší dorost

7. kolo

FŠ Litvínov - Slovan Liberec 0:7 (0:3)

Sestava: Grund - Khaur, Hrubý, Novák, Radoš - Charamza, Vintr, Giuly, Jansa, Beran - Jonáš

Střídali: Hamouz, Verner, Sukdolák, Michalko, Čepek

          Úvodní dvacetiminutovka byla vyrovnaná, my jsme drželi dobře střed hřiště, dobře dostupovali a po zisku míče jsme dostávali do hry agilního Jonáše na hrotu. Hosté nás přehrávali po levé straně, kde jsme se nedokázali celý první poločas srovnat. Pak jsme z první střely na branku bohužel inkasovali, kdy jsme nedokázali pokrýt odražený míč po rohu a hosté šli do vedení. Kluci ale nadále pracovali dobře uprostřed hřiště a po zisku míče se dokázali rychlou kombinací dostat do hry a do přečíslení, ale ve finální fázi nám chybí kvalita. Pak přišel druhý roh a zase laciná branka, kdy jsme na první tyči nedokázali v pěti lidech trefit přízemní centr. Poté jsme se vrhli do útoku a během chvíle si vytvořili tři velké šance, ale ani samostatný nájezd po pěkné rychlé akci jsme nedokázali proměnit.  Hřebíčkem do naší rakve, byla branka v závěru poločasu, kdy jsme góla darovali soupeři doslova na zlatém podnosu.

        V první půli jsme se prezentovali výborným kolektivním výkonem, když jsme eliminovali hostující průnikové nahrávky, ale individuální chyby nám srazili hodnotu výkonu.

        Do druhé půle jsme šli s tím, že se popereme rychle o korugující branku a navážeme na první poločas. Bohužel jsme po pár minutách ztratili na středu míč a z rychlého brejku takkový soupeř nekompromisně trestá. Pak už to bylo o hlavě a morálních vlastnostech, hosté přidali tři branky po standardních situacích, ale kluci zápas odmakali až do konce.

        Celkově nehledě na výsledek musím kluky pochválit, ale v takovém zápase musí všichni odvést své maximum, aby tým byl úspěšný.  Dostat pět gólů ze standardek je strašně moc. Byly tam slabší individuální výkony, které nás stáli lepší výsledek, ale každým takovým zápasem rosteme.

 

 

 

« Zpět
dne: 22.09.2019

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK Altisport

Rychlý kontakt

 

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení na sezónu 2023/24

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FŠ Litvínov z.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov z.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově