Debakl U19

8.6. 2019

FK Teplice - FŠ Litvínov 9:3 (5:1)

Branky: ´26 vlastní, ´68 Jansa, ´79 Kocúr

Sestava: Jonáš - Schubada, Dekař, Hrubý - Verner, Vintr, Jansa, Khaur, Beran - Giuly, Paunkovič

Střídali: Grund, Hasso, Hajník, Kocúr, Kopal

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vysokým presinkem nepustili domácí k rozehrávce, ale naši aktivitu utlumila hned první střela nestřela z dálky na naši branku, která doskákala do naší sítě. Tato rychlá branka nám vzala vítr z plachet a domácí nás jasně přehrávali, neudrželi jsme míč a báli se hrát. Vysvobozením mohla být pro nás 11. minuta, kdy se po pěkné akci na jeden dotek prodral do samostatného nájezdu Paunkovič, ale nepochopitelně  z jasné šance z deseti metrů, nahrál míč teplickému brankáři do koše. Který hned rozehrál a z rychlého protiútoku jsme podruhé inkasovali. A to bylo na naše hlavy už moc. Do dvacáté minuty jsme se z toho dostávali a až potom jsme se konečně začali chytat v kombinaci. To nám dodalo  morální síly se opět vrátit k vysokému presinku a slibné příležitosti začali přicházet. Tlakem na míč jsme donutili teplickým vstřelit ukázkového vlastence a rázem jsme byli ve hře. Deseti minutový úsek, kdy jsme byli ve hře o výsledek, jsme ale i přes slibné šance nevyužili a vzávěru půle jsme přišli o celý zápas, kdy jsme inkasovali tři rychlé branky, tam už jsme tahali nohy a chyběl morál.

Do druhé půle se těžko hledala motivace, ale šli jsme do toho s tím, že tam necháme všechno a hlavně si začneme věřit na míči a vrátíme se k naší hře.  Hrál se bezstarostný fotbal nahoru dolů, šancí na obou stranách bylo na pět zápasů, ale jsem rád, že kluci se dostali do hry a ukázali svůj potenciál.

dne: 09.06.2019

Trenérské složení 2019/20