Debakl staršího dorostu na domácí půdě

29.9. 2018

starší dorost

8. kolo

FŠ Litvínov - FC Bohemians Praha 1:8 (1:3)

Branka: ´4 Kocúr

Sestava: Grund - Khaur, Schubada, Dekař, Beran - Kopal, Relich, Paunkovič, Vintr, Verner - Kocúr

Střídali: Hasso, Jansa, Michalko, Hajník

        V dalším utkání jsme přivítali na své půdě pražskou Bohemku. Na utkání jsme se těšili, protože proti takovým soupeřům se umíme vymáčknout na maximum, ale ukázalo se, že to byl pro nás tvrdý oříšek.

        Šli jsme do utkání správně nahecovaní, ale co předvedli hosté během úvodní půlhodinky, byla naprostá fotbalová paráda a my byli na kolotoči. Naši mladí kluci utkání neunesli a rozklepali se jim nohy a s přílišným respektem nebyli schopní vymáčknout ze sebe to nejlepší. Hosté dominovali neskutečným důrazem uprostřed hřiště a po zisku míče dokázali rychle kombinovat. že jsme se dostali pod obrovský tlak a do vápna létal jeden centr za druhým. Překvapivě jsme se dostali do vedení my, kdy jsme se konečně osmělili v presinku a hned jsme za to byli odměněni vedoucím brankou Kocúra. Jestli v úvodních minutách Bohemka předváděla neskutečný fofr, tak po naší brance přepla ještě o rychlost výše a my vůbec nestíhali. Rychle a důrazně nás dostupovali, my nedokázali udržet míč a o mezihře se nedá z naší strany vůbec bavit. Takticky jsme zapomínali na postavení při rozehrávce od branky a tím otvírali díry hostům, aby se mohli dostat do kombinace. Když jsme úvodní čtvrthodinku s veškerým úsilím přečkali šance hostů, tak přišla první střela po zemi z dálky, která nám skončila v brance a po dvou minutách po totožné střele šli pražáci do vedení. Když nám po půlhodince namazal stoper osamocenému útočníkovi, tak se zdálo, že jsme na ručník. Udělali jsme změnu ve středu zálohy, s tím přišel větší důraz a nasazení. najednou jsme se dostali do hry, vyhrávali souboje uprostřed hřiště a hned přišli šance. Největší si vytvořil Paunkovič, když si poradil před vápnem jeden na jednoho a jeho střela levačkou skončila bohužel na břevně. Poločas jsme končili pozitivně, tlakem a vírou, že jsme v zápase.

        Ve druhé půli jsme navázali na závěr prvního dějství, důrazem v soubojích jsme začínali mít psychicky navrh, s tím spojené sebevědomí na míči a hned se hrálo jinak. Měli jsme několik pěkných akcí z křídelních prostorů, ale dnešní centry ze strany, to byla jedna velká katastrofa dneska. Sice jsme ještě po rohu trefili břevno, ale z následného protiútoku jsme lacině inkasovali a bylo po zápase. Pak už především morální síly docházely, měli jsme hodně ztrát při rozvíjení akcí a každou takovou ztrátu Bohemka trestala rychlým protiútokem a takový tým to umí potrestat.

        Z pozice trenéra jsem za takového soupeře šťastný, předvedli nám fotbal na vysoké úrovni a my když chceme proti takovému soupeři uspět, tak se nám to musí sejít a všichni musí zahrát na své možnosti, protože takové týmy nepoleví a jedou do poslední minuty na bomby. Bohemka byla skvělá především ve hře jeden na jednoho, kde nám chybělo její důraz a nasazení. Když jsme se v těchto aspektech soupeři vyrovnali, tak bylo vidět, že se dá hrát, ale je to o tom, aby jsme si každý plnili svoje role při našem způsobu hry. Bohužel dnes tam byly slabé stránky v naší sestavě a to nemáme šanci. Pro mladé kluky je to super škola a zkušennosti z tohoto utkání nás musí posouvat dále.

 

« Zpět
dne: 30.09.2018

Pozvánky

Program utkání:


 

Halové turnaje Koldům:

 

6.1. 2019 ročník 2010

20.1. 2019 ročník 2008

2.2. 2019 ročník 2006

10.2. 2019 ročník 2007

16.3. 2019 ročník 2011

30.3. 2019 ročník 2012

 


 

Výsledky uplynulého víkendu:

 

Česká Lípa - FŠ U19 2:3

branka: Verner, Dekař, Paunkovič

Česká Lípa - FŠ U17 2:3 na PK

branky: Dargaj 2

FŠ 2006 - Ústí  5:4

branky: Schubada 2, Sokol, Kopřiva, Šmejkal

FŠ 2007 - Ústí 5:3

branka: Řepa 3, Strouhal, Semelka

 


 

Rozpis haly a tělocvičny zima 2018/19

Rozpis tréninků podzim 2018 Lomská

Mistrovská utkání podzim 2018

Satelity přípravky podzim 2018

Autobusy podzim 2018

Rozpis tréninků UMT zima 2018/19

Rozpis školních tréninků na SSZŠ 18/19

Termínová listina jaro 2019

Pravidla sezóna 2018/19

Výživa fotbalistů

Kompenzační cvičení a protahování fotbalistů

video    video2    video Pavel Nedvěd

Trendy ve výchově fotbalistů
 


 

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital

Rychlý kontakt

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově