ČDŽ U14 (r.2005) - utrápená výhra

FŠ Litvínov - Karlovy Vary

2:0  (2:0)

Branky: 4. Vošahlík (Fiala), 15. Vošahlík (Fialka L.)  ///  -

 

Sestava: Bauer - Lifka, Fialka T. (68. Fedoriška), Peca -  Fiala (65. Navrátil), Tyutin, Johana, Vošahlík, Kučerka (53. Řepa D.)  - Holý (36. Červený), Fialka L. (60. Sokol)

 

    Začali jsme opět výborně a z mírného tlaku na začátku utkání jsme ve 4.minutě získali roh. Fialův centr si našel Vošahlík a otevřel skore - 1:0. V 15. minutě prodloužil Holý na Fialku L., který ještě prodloužil míč za obranu, tou se prosmýkl Vošahlík a s přehledem tváří v tvář brankáři proměnil - 2:0. Po druhé brance jsme naprosto přestali hrát. Mnoho nepřesností a žádná kombinace hatili přidání dalších branke. Naštěstí ani karlovarským se nedařila kombinace, což nás ušětřilo. Hrálo se až do konce poločasu téměř stále mezi vápny. Až na jednu vyjímku, když 5 minut před koncem poločasu našel nádhernou kolmicí Fialka L. Holého, ale ten nezachoval klid a sám před brankářem trefil mimo. Poločas skončil tedy 2:0

     Druhý poločas byl téměř totožný jako ten první. Hlavně se bojovalo o střed hřiště a moc kombinací k vidění nebylo. Druhý poločas stojí za zmínku jen 2 situace. V první se ocitl sám před brankářem Fialka L., ale jeho střela levou nohou úplně minula branku. Druhou vážnou situaci si připsali na své konto hosté.To z 25ti metrů napřáhl karlovarský záložník a jeho střela skončila na břevnu domácí branky. Utkání nakonec skončilo 2:0 pro FŠ Litvínov.

 

 

Hodnocení trenéra : Spokojený mohu být pouze s 15ti minutami prvního poločasu. Od té doby to byl z naší strany neskutečný "bolehlav". Místy jsem myslel, že jsem na mistrovství ČR v nohejbalu. Kombinace vůbec žádná, natož nějaká pohledná akce. Naštěstí hosté z Karlových Varů také nepřijeli s formou a body zůstaly doma. BYL TO JEDNOZNAČNĚ NEJHORŠÍ VÝKON SEZÓNY A JEN DÍKY NÁHODĚ JSME VYHRÁLI !!!!!

« Zpět
dne: 22.10.2018

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK

Rychlý kontakt

 

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově