ČDŽ U14 (r.2005) - cenná výhra z Varnsdorfu

FK Varnsdorf - FŠ Litvínov

1:5  (0:3)

Branky: 2.Vošahlík (Kučerka), 17.Vošahlík (Fiala), 20.Vošahlík (Fialka L.)   ///   55. Holý (Johana), 62. Holý (Bauer)

 

Sestava: FIalka L. - Lifka, Fialka T., Bauer (60. Fedoriška) -  Peca (45. Navrátil), Fiala, Tyutin, Červený (45. Holý), Kučerka (25. Antol)  - Johana, Vošahlík

 

    Vstup do utkání byl opět famózní a již ve 2.minutě vybojoval na straně míč Kučerka, přihrál mezi 2 obránce na Vošahlíka, který střelou na zadní tyč otevřel skóre - 0:1. Tím jsme se  uklidnili a soupeře začali mačkat na vlastní půlku. Po několika šancích jsme se prosadili až v 18.minutě. Fiala zahrával rohový kop, ten si našel Vošahlík a střelou o tyč navýšil vedení - 0:2. O 2 minuty později zahrál dlouhý míč za obranu brankář Fialka, Vošahlík přesprintoval obranu a kolem brankáře skoroval - 0:3. O minutu později se opakovala situace z 3.branky, ale Vošahlíkův lob těsně minul branku. Poločas nakonec skončil na milosrdných 0:3.

     Druhý poločas začal nešťastně. Domácí z ojedinělé akce zahrávali rohový kop a ten díky větru zapadl rovnou na zadní tyč - 1:3. Hru jsme však kontrolovali a soupeře do šancí nepouštěli. Uklidnění jsme se dočkali až v 55.minutě. Johana obešel na středu hřiště hráče, vysunul do úniku Holého a ten střelou z vápna k tyči skóroval - 1:4. V 62.minutě jsme vhazovali aut ze strany.. Bauer ho poslal až do šestnáctky, kde si udělal tělem místo Holý a nekompromisně propálil hráče před ním - 1:5. Tímto výsledkem skončilo i celé utkání.

 

 

Hodnocení trenéra : Utkání bylo těžké, ať už z důvodu silného větru, tak z důvodu velice měkké umělky, která hodně zadrhávala. Musím však pochválit kluky za skvělé nasazení a i za předvedenou hru, na kterou se dalo koukat. Soupeře jsme nepustili, kromě jednoho závaru v 16ce, vůbec k ničemu, cohož si velice vážím.

« Zpět
dne: 16.10.2018

Naši partneři

Město Litvínov Ústecký kraj ASAS s. r. o. EG Capital SČVK

Rychlý kontakt

 

Zlatý certifikát FAČR

 

Trenérské složení 2018/19

 

Areál Lomská - Mapa

Letní stadión - Mapa

Sportovní hala Koldům - Mapa
 

Příspěvky - informace

Potvrzení o platbách pro VZP

Sportovní ředitel FK Litvínov a.s.
Vratislav Havlík
Tel: 724 676 157

Email: reditel.fklitvinov@gmail.com

 

Ředitel FŠ Litvínov o.p.s.
Zdeněk Kotalík
Tel: 724 676 152
Email: seftrener.fklitvinov@gmail.com

 

Sekretář mládeže
Mgr. Jan Novák
Tel: 724 676 154

Email: fklitvinovsekretar@seznam.cz 

 

  Navštivte náš Facebook
 

Rekonstrukce areálu Lomská z programu ROP

Revitalizace vnitřních prostor sportovní haly v Litvínově